Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom ezt a barátnőmmel...

Túlreagálom ezt a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

9.ben legjobb barátnők voltunk. Emlékszem év vége felé mondogatta hogy tetkót akar csinálni egy másik legjobb barátnőjével. Hülyeségnek tartottam, meg mondtam, hogy a szülei sem örülnének neki, és mi van ha összevesz majd azzal a lánnyal. Ezt meg is mondtam neki és kiverte a fejéből (sajnos igazam lett mert összeveszett a lánnyal és alig beszélnek már)


10.osztályban kezdtünk eltávolodni egymástól. Azt se mondta meg mikor fiúja lett...csak mikor nyilvánvaló volt és rákérdeztem. Ma egy lány odaállt mellé és kérdezi, hogy "fáj még" én meg csak nézem hogy "miva'?". Ott virított a csuklóján valami tetkó...

Kérdezem "mikor csináltad" hát a tegnap. És a szülei se tudtak róla.

Félreértés ne essék, nem kell mindenről beszámoljon, de basszus...rosszul esik hogy nem mond el ennyit se. Azt is mástól kellett megtudjam hogy cigizik.


Most ez így oké barátságoknál, vagy hogy kéne reagáljak?

(16 évesek vagyunk)



2016. jún. 3. 11:29
 1/5 Inessential ***** válasza:
Túlreagálod.
2016. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, ha idősebb korban már nincsenek annyira összenőve a barátok, mint kicsi korban. Pláne ha a szülei se tudnak a tetkóról, akkor lehet, hogy azért nem híresztelte előtte senkinek, hogy ne bukjon le véletlenül se.
2016. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem mondtam volna el a szüleinek, ezt ő is tudja. És a másik barátnőnknek elmondta. Neki a cigizést is elmondta, sőt, együtt szívták...
2016. jún. 3. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem keress más, értelmesebb barátnőt.
2016. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem veled van a baj, ne aggódj. :)

Tényleg kénytelen leszel egy értelmes barátnőt keresni. Félre ne érts, én is 15-16 éves voltam, mikor elkezdett érdekelni a cigi, elkezdtem rajongani a tetoválásokért, elkezdtem fiúzni. A tetoválásokért a mai napig rajongok, de még mindig nincs egy sem. Az egy olyan dolog, amit az ember örökkön örökké (jobb esetben) visel, át kell gondolni. És az sem a legjobb, ha emiatt a családjával összeveszik. Butaság. Akkor inkább várjon még vele, és mikor önfenntartó lesz, azt csinál a testével, amit csak akar. 16 évesen (pláne ennyire "lázadva") amúgy sem kéne dönteni afelől hogy mit visel majd egész életében a testén. (De ez még mindig csak az én véleményem).

A cigizésre való kíváncsiság is egy dolog, nem kell túlreagálni, ha nem mondta el, de egyébként sincs semmi értelme. Pozitívum, ha te le akarod beszélni úgymond ezekről a dolgokról, mert látod hogy felesleges rosszak. Hidd el, ha a "barátnőd" nem fogadja meg a tanácsaidat, akkor nem a barátnőd. Ez nekem konkrétan úgy jött le, hogy lesz*rja a véleményed, és keresett magának olyan barátnőt aki támogatja a butaságokban. Ne haragudj hogy ezt mondom, nem ismerlek titeket nyilván, semmi jogom ítélkezni, csak a történetedből ezt éreztem ki. Szerintem ilyen ember miatt te ne bánkódj. Tartozz olyan közegbe, akik normálisak, hallgatnak egymásra és nem távolodnak el egymástól hülye lázadások miatt.

Majd idővel lehet hogy megbánja a tetoválását, azt hogy rászokik esetleg a cigire, és kiváltképp azt, amikor rájön, hogy te figyelmeztetted, és nem hallgatott rád, sőt, elűzött. Visszasírja majd ezeket az időket - ha nem, akkor pedig tényleg nem kár érte, egy idő után csak a rosszba akarna belevinni.

2016. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!