Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez így normális...

Szerintetek ez így normális barátság? Hogy lehetnénk szorosabb baráti kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van két nagyon jó haverom,nem látjuk egymást egész héten,de minden hétvégén megyünk bulizni.És az normális hogy csak akkor írnak rám amikor meg kell beszélni hogy mikor megyünk? Amúgy testvérként néznek rám mondták is,de akkor nem értem mért nem képesek rámírni csak úgy szimplán megkérdezni hogy hogy vagyok vagy valami..Mindig én írok rájuk,egész héten nem keresnek de amikor találkozunk mindig jól elvagyunk.Nem merek már rájuk írni hogy mi a helyzet mikor egész héten nem írnak.Mit csináljak? Mindig jókat beszélgetünk ha én írok rájuk,de nekik sose jut eszükbe nem értem..
2016. márc. 8. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az fontosabb, hogy tudd, hogyha bármi gáz van, akkor számíthatsz rájuk.

Amikor meg mentek bulizni, gondolom úgyis mindent megbeszéltek.

2016. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tipikus helyzet barátok.

Nem hiszem, hogy ha eltörnéd a lábujjad, akkor meglátogatnának, majd 2 hónap alatt elfelejtenek...:)

2016. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!