Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kis koromban sokkal igényesebb...

Kis koromban sokkal igényesebben öltöztem, és mindig könnyen barátkoztam, de ez megváltozott és nehezebben barátkozok velem van a nagy probléma?

Figyelt kérdés

Ez nagyon letört mert bele gondoltam, hogy a családomból mindenki könnyen barátkozik, rajtam kívül. Mindig tud vicces és jófej lenni, de ez belőlem mind hiányzik. Sok ismerősöm úgy vélem, hogy nem rajtam nevet hanem, hogy milyen béna vagyok. :c. ÉS ez nagyon letörő, hogy nem azért szeretnek aki vagyok. Kezdem egyre jobban úgy érezni, hogy nem is nagyon szeretnek. Mindenki könnyen szerez barátnőt és barátot is rajtam kívül. Van kevés barátom akik nem hiszem, hogy kiállnának mellettem. Nem vagyok igényes. Valahogy úgy érzem, hogy csak nekem van ez így. Hogy... nem lesz barátnőm se. elég sokáig, próbálom magam biztatni, hogy legyek erős és kitartó magam mellett.

14 éves vagyok.De már hallottam azt, hogy nem nagyon vagyok igényes. Nem találom a helyemet a világban, ezt úgy értem, hogy nem nagyon tudok beilleszkedni. Nem nagyon tudok megszólalni, és utána jön az, hogy antiszociális vagyok. Csak barátok mellett érzem azt,hogy önmagam tudok lenni. KÖSZÖNÖM HA EZT ELOLVASTAD!



2016. jún. 5. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködj, ahogy jól érzed magad. Ne másoknak akarj megfelelni. Ha úgy érzed igénytelen vagy ilyen szempontból tegyél ellene, ha mások mondják, de te így érzed jól magad, akkor kit érdekel? Ez hülyeség, hogy mindenki könnyen szerez barátot/barátnőt. Tényleges igaz barátot nagyon nehéz szerezni, aki mindig ott van ha valami problémád van. Én 17 éves vagyok, de normális barátnőm még nekem sem volt.

Szerintem az a gondod, hogy nem értékeled eléggé magadat. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amihez értesz és szeretsz, ha tudod társaságban az még jobb. Én 3-4 éve focizok csapatban és barátokkal is, igazából a foci "hozott össze" minket, teljes elveszett lennék enélkül. Neked kell változtatnod, a világ nem fog megváltozni körülötted.

2016. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha szeretnél erről beszélni bővebben vagy valami, akkor írj privátot nyugodtan.
2016. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igyekszem és köszi a válaszodat!
2016. jún. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!