Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan razzam le az egyik...

Hogyan razzam le az egyik haveromat? (Tobbi lent )

Figyelt kérdés
Nemsokara lesz egy falunap ahova par ismerosommel le szeretnenk menni, iszogatni stb. Van egy osztalytarsam aki le szeretne velem jonni de en es meg paran az ismeroseim kozul hat.. nem akarjak hogy jojjon mert elegge mamlasz a gyerek ... Mit mondjak neki hogy ne sertodjon meg ?
2016. jún. 5. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az igazat.

Minek nevezed a haverodnak ha szégyelled a jelenlétét is.

2016. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miert érdekel h megsértődik? Nem vagytok vele jóban, meg lehet neki mondani, hogy nem látunk szívesen nem szeretnénk ha ott lennel. Eljöhet az nyugodtan de senki sem fog veled foglalkozni.
2016. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A falunapra ő is lemehet.

Max nem foglalkoztok vele, előbb utóbb észreveszi, hogy nem az ő társasága.

2016. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazabol nem haverom csak osztalytarsam. Nagyon rendes velem, de nagyon idegesito mert ilyen fura a gyerek. Nem akarom megbantani. attol meg hogy nem a "haverom" nem akarom hogy rosszul erezze magat. Na mind 1 azert koszi a valaszokat megmondom neki az igazat. :)
2016. jún. 6. 00:43
 5/15 A kérdező kommentje:
1. Kommentelo !! Nem szegyenlem a jelenletet, errol szo sincs. En csak nem szeretnem ha velunk jonne mert idegesito. Sose szegyenlek senkit illetve semmit, az emberek rosszindulatu velemenyeit ilyen teren nagyban lesz@rom. Koszonom a valaszod
2016. jún. 6. 00:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De ember...ne legyél már ekkora tuskó,amint az előbb is le írtad nagyon rendes veled (örülj hogy vannak még ilyen emberek) a másik hogy ''idegesitő'' mert ''fura gyerek'' ezzel azt sikerült ki fejtened hogy mennyire nem vagy vele tisztelettudó, tehát ez a fiú neked csak olyan érdekbarát akire csak akkor van szükséged ha nagy sz@rban vagy és nincs senki más aki segítsen...Ha még ezek után is le akarod rázni akkor csak gratulálni, tudok de majd ha azt kérik a barátaid hogy ugorj bele egy kútba akkor majd ne gondolkozz csak csináld amit mondtak!
2016. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2016. jún. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el ki a fontosabb, a felszínes haverok vagy egy igaz barát, akire mindig számíthatsz. Én meghívnám és megpróbálnák egy kis önbizalmat önteni belé, mert tudod egy jószívű mamlasz ezerszer többet ér, mint egy felszínes érdekember, aki csak a külvilágnak akar csillogni, belül meg kong az ürességtől. Szóval én értékelném, hogy van egy ilyen igaz barátom, mégha mamlasz is és nem érdekelne, ha miatta lenéznek a többiek.
2016. jún. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok a mamlasz, ha anno nem karol fel a jelenlegi legjobb barátom, teljesen más életem lenne, ebben biztos vagyok. Jót tett nekem hogy próbálta egyengetni az utamat. És neki is jót tett hogy mindenben ott voltam mellette, támogattam. Bár nem tudom miért írom múltidőben mert még mindig nagyon jóban vagyunk :D lehet hogy egy örökre szóló barátságot hagysz ki kérdező. De te tudod, a te életed, te döntesz. (Nekem még a necenevem is az volt gimiben hogy Fura;)
2016. jún. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Most lehet le fogtok szurni, de szerintem senkivel sem kell smuzolni sajnalatbol, meg mert rendes veled. Pont akkor vagy korrekt, ha megmondod neki, hogy ez nem az o tarsasaga, ezert nem szeretned, hogy veletek menjen. Rosszul fog neki esni, de meg mindig jobb, mint ha alsagoskodsz, es a szemeben jopofizol, mikozben ereztetitek vele, hogy folosleges.

Ekezetert elnezest.

2016. jún. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!