Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan razzam le?

Szerintetek hogyan razzam le?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, akivel iskolaban nagyon elvagyunk, marmint beszelunk, hulyeskedunk szunetekben. Tobbszor volt nalam o, es meg par osztalytarsam, (foleg azok akikkel nagy haver). Tudni illik , hogy van egy PS3-mam , meg egy kozepesnek mondhato gamer asztali PC-m. Mindig azon szoktak kockulni amikor atjonnek. Most nyar van, nem irtam neki o se nekem, egeszen tegnapig, hogy nyari munkat vallalt, sajnalja,hogy nem keresett,es jo lenne csinalni valamit, peldaul nalam egy ilyen partyt.. (Amikor nyar elejen mondtam, hogy ha mennek bicikli turakra, akkor hivjon engem is, de akkor azt mondta, hogy nem nagyon fognak de ha mennek szolni fog..) Eszem agaban sincs oket athivni, mert tenyleg csak ezert tartanak.. Az ilyen emberektol pedig irtozom. Hogyan razzam le magamrol, szolidan? (Ekezetekert elnezest kerek, telefonon lusta voltam beirni..) (17 evesek vagyunk)
2015. júl. 7. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy nem érsz rá, mert nyaralni mentek, dolgoznod kell, stb.
2015. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szervízben van, elromlott, eladtad, csajozol, nyaralsz, nem érsz rá, nincs kedved szórakozni vele, elajándékoztad.. Vagy megmondod h vegyen magának XD
2015. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!