Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek (a legjobb barátaim is) bizonyos oldalukat eltitkolják?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, pár napja voltunk osztálykiránduláson. Nyilván törnek elő az események, és előbukkan egyre több dolog. Van egy legjobb barátom, én fiú vagyok, ő lány, és kiderült róla, hogy legalább 3 emberrel smárolt. Én ezt sosem feltételeztem volna róla, hogy kavargat, mert ezt az oldalát nem ismerem. Nekem mindig is egy tényleg kivételesen gyönyörű lánybarát volt, akivel szívatjuk egymást, viszont mindig kisegítjük egymást, és elmondunk szinte mindent egymásnak. Nos, ezt a részletet valahogyan nem osztotta meg velem, mástól tudtam meg, viszont tényleg igaz, tulajdonképpen ott volt előttem, csak naiv voltam.

Úgy tűnhet, mintha féltékeny lennék, de nem, tudom, hogy velem nem jönne össze, mert én vagyok az a tipikus "nem helyes" fiúbarát.

Egy másik legjobb barátomnak meséltem róla (fiú), hogy porig rombolt szinte, hogy nem osztotta meg velem, pedig mással igen, erre mondta, az 100%, hogy az embereket nem ismerem, hiszen belőle ismerek max. 1%-ot. Na, ez viszont a porig rombolásnál is jobban meglepett és nagyon szarul esett.

Csak engem részesítenek ilyen bánásmódban? Vagy mással is így van?


2016. jún. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

100%-ig egy embert sem fogsz tudni megismerni.Mindenkinek vannak titkai,még aki letagadja annak is.


Legjobb barátnőmmel nagyon jó kapcsolatban vagyok, még se ismeri minden oldalamat,nem fedem fel. Bár ez több annál,hogy 3 pasival smároltam :D Neki is vannak olyan oldalai,meg dolgai amiről nem tudok,de sejtem hogy van ott más is. Vagy éppen egy -egy sztori nem teljesen volt igaz amit mondott,hanem kivett belőle elemeket. Erre jó példa,hogy egy sztorit 3 verzióban hallottam már,hogy melyik igaz franc se tudja.

2016. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy úgy gondolja, hogy tetszik neked, és nem akarta,hogy féltékeny legyél, vagy rosszul essen, hogy másokkal kavargat.
2016. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátzónába kerültél annál a lánynál akibe halálosan szerelmes vagy. Tényleg szar ügy.
2016. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van a barátodnak, soha egy embert sem tudsz teljesen kiismerni, még akkor sem, ha együtt élsz vele (tesód, szülőd, párod).
2016. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!