Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy bizonyos helyzet és...

Van egy bizonyos helyzet és nem tudok mit csinálni! A szokásos tidráma, a legjobb barátnődről kiderül hogy csak manipulált téged aztán féltékeny és tönkre tesz, megaláz és ott bánt meg ahol fáj aztán el akarja lopni a barátnőd? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy lány akit a legjobb barátnőmnek tartottam, de folyton manipulált és mindíg csak azt akarta hogy nekem rossz legyen, szerintem féltékeny volt rám azóta volt egy nagy össze veszés és nem komonikáltunk utánna soha, én uj barátnőre találtam ami neki nem tetszik és ujra kicseszvelem de ugy hogy a másik barátnőm nem vesz észre ebből semmit ő egy aranyos lánynak tartja, először én is annak tartottam mert kitűnő tökéletes kis stréber de belül nagyon gonosz. Szóval mit tegyek? Hiába mondok bármit is nem ér semmit már próbáltam, valahogy ki akarom készíteni a csajt! Idegileg! Valami ötlet?Nem tudok mit tenni ugy ,hogy muszály megkérdeznem valakit aki mondjuk élt át ilyet .. Kösz..
2014. jan. 18. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

csak magadat készíted ki azzal ha foglalkozol vele.

tudom, én is voltam ebben

úgy csináltam hogy senki ismerősnek nem mondtam semmit, hanem nekiindultam egyedül a városnak, elmentem ismerkedni olyan helyekre, ahol azelőtt még az életben nem voltam és az ő társasága nem teszi be a lábát.

egy hónap alatt találtam is egy egyetemista csajt, aki nagyon jó barátnőm lett.

csináltam egy 2. facebook-ot, kevés embert jelöltem és úgy állítottam be, hogy engem ne tudjanak és ott beszélgettem ezzel a lánnyal.

szép lassan bevonódtam az ő társaságába és ezekkel az emberekkel jöttem-mentem.

nagy vonalakban felvázoltam az előtörténetet, hogy ez a csaj ezekkel és ezekkel az emberekkel együtt nem kedvel, meg rosszakat mond másoknak stb.

így elmarni sem tudták az új embereket, mert elve negatívan álltak hozzá ahhoz a **** (és mert előbb engem ismertek meg, hogy milyen jóarc is vagyok :D)

aztán ugyanígy pasit is szereztem magamnak, vége lett a középsulinak és kitiltottam mindet, nem állok szóba egy régi emberrel sem.

nem tud mit csinálni... egy közös ismerőssel találkoztam, annak összevissza kamuztam minden marhaságot, benyalta és most azt hiszik, hogy egy másik városban dolgozom hét közben.

2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!