Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ennek az oka?

Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

(bocs, mint látod egész hosszúra sikeredett.)


Nincsenek már barátaim (?) :O , mert elvesztettem egy buliban egy fiúval 19 évesen, akit akkor ismertem meg, aznap este. Tisztában vagyok a helyzettel, tudom h akkor rosszul döntöttem és már átlátom a dolgokat.

De nem értem, hogy a közvetlen környezetem miért neheztel ezért rám olyannyira h lenézzen..?

Én személy szerint úgy gondolom, hogy ez nem az ő problémájuk, nem nekik kell szembesülni a helyzettel, a következményekkel és ezért közük NINCS hozzá.

Ha pedig eddig a barátaimnak merték nevezni magukat, amikor még nem történt velem semmi baj, és amikor még nem voltam „problémás”, meg „r!!b@ n c” a szemükben emiatt a dolog miatt, amit nem is értek hisz én alapjába véve egy nagyon rendes lány vagyok… akkor ezek után miért csaptak át hirtelen a másik oldalra? :O

Én úgy érzem hibát követtem el, de azt nem érzem őszintének és barátinak, ahogy most kezel némelyikük.

Pontosan 4 embernek meséltem el a történeteket és mind a 4-en megígérték, hogy köztünk marad a dolog. Ráadásul, ami még meghökkentő az egészben az az, hogy úgy is tettek mintha együtt éreznének és azt mondták, hogy hülye voltam, de nem ítélnek el emiatt…

Aztán hallom a hátam mögött az ajtó túloldalán hogy már „megint jön a r!!b@@nc”, holott az a volt”barátom” aki akkor ezt mondta.. épp ő hívott át hozzájuk, mert ott maradt egy üveg kólám náluk és szólt, hogy menjek érte. .(ami visszagondolva nevetséges, mert ő is áthozhatta volna nekem..)

Nem értem miért ilyen gonoszak és kétszínűek az emberek… miért nincsenek igaz barátaim? :O

Tulajdonképpen azzal a barátnőmmel jártam jól, aki erről az egészről semmit sem tud és ő még mindig ugyanolyan kedves és rendes velem, mint azelőtt.



:( Esetleg ötletek, hogy mit lehet ezzel kezdeni, hogyan lehet esetleg helyrehozni a dolgokat?



2016. ápr. 26. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert te gondolom 1#-es még szűz vagy igaz és legalább velem egyidős.. ugye.. még sose buliztál, fiú vagy és nincs magánéleted? :)
2016. ápr. 26. 20:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor azok az emberek nyilván nem is voltak igazi barátok. Ez kiderült. Ne bánkódj miattuk, majd lesznek mások, jobbak.
2016. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemled. És igen én is olyan vagyok mint az első csak már jártam buliba.
2016. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én lehetek A barátod, ha gondolod.
2016. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Hát. Nem mondom hogy k.urva vagy de hogy ri.banc az 100%...
2016. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj. Őszinte leszek veled... Nézd a jó oldalát szerintem.

Legalább mehetsz a sarokra, oda ahová a k*rvák valók.

2016. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1#-es kössz h már 3 szor válaszoltál, de én személy szerint megelégedtem volna eggyel is. :)



Mellesleg érdekelne hogy ha én már r! b@ncn@k számítok akkor egy kislány aki 14-15-16 évesen elveszíti akkor az micsoda ha nem r!! b@nc? :D Szerintem az egy rosszabbik eset, mert én legalább voltam 19 éves és addig VÁRTAM :P akkor is ha ezt nem tudhatod.

2016. ápr. 26. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ribi vér, ribi lélek, ribi leszel amíg élsz. Gratulálok.
2016. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele\velük 😊 mióta lett ilyen erkölcscsősz a húszas generáció? Ugyanmár 😊 Nehogy magyarázkodj már bárkinek is! Semmi közük hozzá!
2016. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolut nem vagy ribi, csak szimplán élsz és követsz el hibákat. Mindenki követ el, max nem derül ki szélesebb körben. Szerintem ne foglalkozz velük, bár tudom, könnyű mondani. Ha tényleg a barátaid lettek volna nem így reagálnak. Az én barátnőmnek midnig elmeséltem, amikor véletlen lefeküdtem egy kollegámmal, vagy az exemet megcsaltam és sose ítélt el. Igen, mindegyik elítélendő dolog, de hibáztam és tanultam belőlük. És akkor mégis mi van? :) Senkinek semmi köze hozzá. Aki meg ítélkezik, azt le kell tojni magasról. Sajnos ezek nem voltak igaz barátok. Majd találsz jobbakat. Az álszent kis hülyepitsa kommentelőkkel meg szintén ne foglalkozz. 25/N
2016. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!