Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezzel megbántom őket?

Szerintetek ezzel megbántom őket?

Figyelt kérdés
A haverjaimmal szoktunk lemenni esténként suliudvarra, ott szoktunk edzeni (turnyik). Egy hónapja megtetszett egy lány. Esténként kint szokot ülni a barátnőjével a kapuban, néha odamegyek hozzájuk. Az bunkóság lenne, ha a haverokat egy fél óra múlva otthagynám a suliudvaron, és a lányhoz mennék?

2016. jún. 9. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy próbáld beosztani az idődet, hogy jusson rá is, és a barátaidra is.

Szerintem ha tényleg barátok, akkor meg fogják érteni, bizonyára nekik is van barátnőjük, esetleg kiszemeltjük.

Nyugodtan menj oda valamikor, vagy edzés szünetbe míg ott van a lány, nincs azzal semmi gond szerintem.

2016. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem fiúk nem szoktak megsértődni, ha odamész egy csajhoz, mert tetszik. mondjuk ez csak akkor igaz, ha nem kettesben vagy valakivel, mert akkor őt másért otthagyni bunkóság.

de ha ott vagytok valahol 4-5-en, akkor szerintem simán lehet azt mondani, hogy "srácok, én most odamegyek ahhoz a csajhoz, meg akaok vele ismerkedni." Ez szerintem még vagány dolog is lenne a srácok előtt, hogy oda mersz menni egy lányhoz, sok srác nem meri megcsinálni.

2016. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!