Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes ezzel foglalkoznom?...

Érdemes ezzel foglalkoznom? Vagy .

Figyelt kérdés

vAn egy srác... 19 éves, és kb 1 honapja ismerem. sosem találkoztunk még, csak facebookon kezdtünk el beszélgetni. naponta hivjuk egymast telefonon, vidizünk, minden este mindent megbeszélünk...mindenröl lehet vele beszélni, megértő és kedves. csak meg sosem találkoztunk, mert én a fövárosban lakom, ő meg eléggé messze/ nem 100-200 km!/ azt beszeltük amugy h nyaron majd találkozunk éls akkor nalunk lesz pár napig, esetleg egy hétig. De mar most tiszta olyan mintha együtt lennénk, és nem csak azert mert mindent megbeszélünk. ... érdemes ezt folytatni? vagy a tav miatt ugyse lesz belöle semmi?

16/L



2016. máj. 19. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

16 éves vagy,keress a környezetedben srácot,ennyi idősen felesleges belemenni egy távkapcsolatba.

Ez magánvélemény, te tudod.

2016. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat nagyon jo lesz baratsagnak. Ha ennyire erdeklodtok egymas irant akkor nagyon jo baratok lehettek.


Kapcsolatot kezdemenyezni felesleges. Ilyen fiatalon ekkora tavolsaggal szerintem nem tul mukodokepes. Max ha a srac belathato idon belul felkoktozik Pestre.

2016. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám. Ha ennyire kedveled, nem biztos, hogy találsz hozzáfogható fiút.
2016. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nő, aki meg nekem tetszik, épp át akarja utazni az óceánt egy hasonló szitu miatt (ő is ezzel jött, hogy mindent meg lehet beszélni a sráccal és napi több órát skypeolnak). És már korábban is megtette és az a kapcsolata is más volt élőben, mint amire számított.

Én azon a véleményen vagyok, hogy a párkapcsolatok élőben kezdődnek. Abba gondolj bele, hogy miért olyat kerestél, aki elérhetetlen!

2016. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!