Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családi problémák (súlyos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi problémák (súlyos) miatt ideges vagyok és kisebb dolgokon is könnyebben felkapom a vizet és sokkal érzékenyebb is vagyok, mint kellene. Ezzel megbántom, akit szeretek, és félek, hogy rámegy a kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mert az ellen nem tudok semmit sem tenni, hogy tényleg olyan dolgok is erős hangulatváltozást okoznak, amiknek nem kellene.

Ja és a családi problémákat ne kérdezzétek, nem szeretném kifejteni.


2010. jan. 26. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
cigizzé
2010. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha én lennék a párod, velem nyerő lennél, mert én vagyok annyira lúzer f*szkalap, hogy majdnem mindent megbocsátok a barátnőmnek, megcsaláson kívül. De nem sokan tudják ezt tolerálni.
2010. jan. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk mpndjad el neki őszintén, hogy ideges vagy, és hogy gondjaid vannak, és kérd meg, hogy legyen megértő. Másrészt pedig (tudom, hogy mondani könnyű) próbálj meg elvonatkoztatni, és amikor épp le akarod valamiért b@szni, gondold végig előtte, hogy tényleg olyan égbekiáltóan nagy bűnt követett-e el...
2010. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy ez van... Csak nem tudom, tudja-e tolerálni, hogy most ilyen passzban vagyok. Amúgy meg nem szoktam leb@szni a szó klasszikus értelmében. Csak mondjuk, ha olyat csinál, ami nekem nem tetszik, akkor hirtelen nagyon rossz kedvem lesz :(

Most azon gondolkozom, hogy az egyetlen megoldás, ha elköltözöm. Csak arra meg nincs pénzem :(

2010. jan. 27. 00:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszi, de cigizni nem fogok :P
2010. jan. 27. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallgass sokat zenét, amik megnyugtatnak. És meg kell tanulnod elkülöníteni egymástól a családoddal való problémáidat a többitől, és azt kell elkerülnöd, hogy a barátodra vetíted ki az idegességed. Tolerálja-e? Ha szeret, akkor igen....egy ideig. De örökké biztosan nem....
2010. jan. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy miért gondoljátok, hogy én a lány vagyok? :P 20/F
2010. jan. 27. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hehe. :D Hát ez meglepett. Nem tudom. Lányszagú volt, amit írtál.
2010. jan. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is elég sok gond van...

Amikor ideges vagyok, akkor a Párommal is durvábban beszélek, és hamar felhúzom magam... De ez csak pár percig tart, észbe kapok, és elmondom Neki, hogy mi a probléma, és hogy ne haragudjon.

Olyan édes, mindig megnyugtat.. :)

18L

2010. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!