Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye az nem gáz ha a legjobb...

Ugye az nem gáz ha a legjobb spanomnál alszok akit kölyökkorom óta ismerek? ( én:13/l ő:14/f)

Figyelt kérdés
Szerintem az nem baj? Mármint ebből nem lesz semmi nem? Csak az a baj nincs pótágya. De az övé francia úgyhogy elférünk. Már aludtam vele( igaz az délután volt a kanapénkon miután horrort néztünk és el utána el akart menni de mondtam hogy maradjon mert félni fogok egyedül XD... Csak közben elaludtam az ölében. Lol) szóval ha legjobb haverom akkor csak filmet nézünk,pop corn-t zabálunk meg alszunk,nem?
2016. jún. 11. 22:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hibáért...
2016. jún. 11. 22:25
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Hát, attól függ, hogy ő mit akar és te mit akarsz. Én biztos nem csak popcornt zabálnék és filmet néznék, ha a srác helyében lennék. :3
2016. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Elaludtál az ÖLÉBEN. Hogy kerültél te oda?
2016. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszolónak jelzem, hogy még fiatalok ehhez.

A kedves kérdező kisasszonynak, meg üzenem, hogyha bíztok egymásban és rég ismeritek egymást, nagy baj nem lehet. :)

2016. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
4: Fiatalok? Nem hiszem. Ismerek több lányt is, aki ennyi idősen vesztette el. Meg aztán lehet azon kívül mást is csinálni.
2016. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Már nem azért de miért feküdnék le vele, mikor mondom hogy a legjobb barátom? Nem szeretem ÚGY, hanem csak mint egy havert. És úgy kerültem az ölébe hogy ő ült én meg az ölébe hajtottam a fejem és elaludtam. És úgy ébredtem hogy bent fekszek az ágyamban a gyerek meg a laptopomon kockul XD... olyan ari volt bevitt az ágyamba mert azt mondta hogy nem akarta hogy a kanapén aludjak mikor az olyan kényelmetlen(amúgy nem az szóval nem tudom miért mondta de azért jófej volt.) Egyszer meg olyan is volt hogy náluk voltam és GTA-ztunk és fáradt voltam mert előtte éjszaka nem bírtam aludni. Ezért ledőltem az ágyára és két óra múlva úgy ébredtem hogy engem átkarolva aludt (???) Hogy hogy került oda azt ő se tudta. Mert mikor felébredtem ő is felébredt és tök meglepődött hogy miért ölelget engem...



Szóval szerintem nincs olyan amiért parázni kéne mert jófej. Olyan mintha a bátyám lenne...

2016. jún. 11. 23:34
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de idővel szerintem lesz majd ennél több is, still better lovestory than twilight:D
2016. jún. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

DE ccukik vagytoook! *.*

Szerintem nem lenne semmi, ne parázz :)

2016. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Ő egyértelműen többet érez, mint barátság. Csak szólok, hogy ne lepődj meg ha közli, hogy többet akar.
2016. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kis naiv vagy, ő már rég nem a havert látja benned, hanem a majdani puncit.

Vajon miért ölelt át álmodban?

2016. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!