Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hogy mondjam meg a...

Nem tudom hogy mondjam meg a legjobb barátnőmnek hogy megváltozott és hiányzik?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm összejött egy fiúval akivel ki nem állhatjuk egymást teljesen megváltozott miatta már rá se ismerek és eddig tudtam vele találkozni normálisan de már annyira nagy a szerelem hogy rám már csak akkor van ideje ha a pasija nem ér rá:/
2016. jún. 7. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szervezz le vele egy találkozót, mondd, hogy komolyan akarsz vele beszélni, és próbáld meg neki elmondani hogyan érzel efelől, próbáld meg vele megértetni, hogy neked ez fáj, és hiányzik.

Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy az eddigi tapasztalataim szerint valószínűleg innentől fogva már nem lesz a régi a barátságotok. Néha történik ilyen, majd idővel elfelejted. :)

2016. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!