Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy úgy érzete tudat altt kapcsolatban van valkivel? Nem is tudom mintha telepátia lenne közöttük.

Figyelt kérdés
Lehet ezt a kérdést nem a megfelelő halyre tettem. Van egy barátom ma is chateltünk, és valmilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva sokszor azt írja le amit én kartam, szinte majdnem ugyanazt, és ez más sokszor megesett. Ez nem lenne fura ha egyszer-kétszer, de már men is tudom hányszor. Mikor elmondtam neki, hogy pont ezt artam írni akkor azt mondt, hogy sokszor gondolt arra hogy rámír vagy megpillantotta a képemet a chatlistán és ráírtam. Lehet ez egy ostoba kérdés de engen foglalkoztat az hogy miért van ez? Mi az oka ennek? Miután ilyn gyakran fordult már elő nem hiszem, hogy a véletlen műve lenne. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2016. jún. 15. 22:34
 1/3 Inessential ***** válasza:
Pedig véletlen.
2016. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kísérletek szerint az anyanyúltól leválasztott bébiket, akiket több száz km-re vittek az anyjuktól érezte az anyukájuk.

Előfordul, hogy "rácsatlakozol" a másikra.

Nekem is volt ilyen. Kicsit furcsa, meg jópofa is, néha meg bosszantó a dolog, mint ahogy a mostanival is van, hogy úgy érzem hív, előveszem a telefont, majd -kissé csalódottan- visszateszem és mire nagy nehezen becipzározom a táskát, elrakom az ölembe addigra csörög..


Ne hidd, hogy 1. ez valami egyedülálló dolog. 2. ez azt jelenti, hogy örök barátság/szerelem. Egyébként fejleszthető ez a dolog. Nézd meg a mi a csudát tudunk a világról c. filmet. Az Agykontroll tanfolyamot javaslom még, ha ilyesmi érdekel.

2016. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:
Volt a régi legjobb barátnőmmel, hogy ugyanazt mondtuk. Szerintem azért, mert sokat voltunk együtt.
2016. jún. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!