Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hetero fiúk, ti, hogy reagálná...

Hetero fiúk, ti, hogy reagálnátok, ha ez történne?

Figyelt kérdés
Ha az egyik ismerősötök akivel éppen kezdtek összebarátkozni (mondjuk először találkoztok munkahelyen, sulin kívül), azzal indítani, hogy meleg és jó pasinak is tart, de nem akar semmi olyat, mert tudja, hogy ti 100% heterok vagytok és csak azért mondta el, hogy még a barátság elején tisztázódjanak a dolgok és ne később kelljen bevallani.

2016. jún. 18. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy jó, hogy elmondta, mert később talán úgy érezném, hogy át vagyok verve, hogy nem tudtam róla.

Ha jó fej és szívesen vagyok vele, akkor ugyanúgy haverkodnék vele továbbra is. Persze csak akkor, ha valóban nem mozdul rám.

2016. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Van ilyen ismerősöm,és teljes mértékben tiszteletben tartja hogy hetero vagyok.
2016. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Hagynám, hogy rámmozduljon. Egyszer élünk...
2016. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inessential ***** válasza:
38%
Értékelném, hogy még az elején szólt.
2016. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!