Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Hígy csináljam?

Szerintetek? Hígy csináljam?

Figyelt kérdés
Bocsi kerdojel helyett felkialto jelet fogok tenni.Jövőre megyek középsuliba(MIGbe) és ...h ismerkedjek! Van már osztalycsoportegy évfolyamcsoport...szerintetek írjak rá mindenkire ismerkedni v sulidoben kialakul! H leszek jobban benne a közösségbe stb..

2016. jún. 20. 11:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ne haragudj,de hogy lehet így kérdést feltenni, hogy tele van hibával, kérdőjel helyett felkiáltójelet írsz?
2016. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen ..ha valami nem tetszik ellehet menni
2016. jún. 20. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Stzrm ijen hejesîrassal ne mennyj kozepis kolaba n
2016. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ismerkedjél, azok akik szimpatikusnak tűnnek neked nyugodtan írjál rájuk azzal a kifogással, h osztálytársak leszünk, meg szeretnék ismerkedni veled, meg ilyesmi.

S osztán kezdj el beszélgetni közös témáról, kérdezd meg tőle a hobbijairól, meg ilyenek.

Szerintem nyugodtan összebarátkozhatsz velük a nyár folyamán.

2016. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz ..köszönöm szépen :)
2016. jún. 24. 23:01
 6/11 anonim válasza:
62%

Ismételj még egy évet inkább szerintem.


Szalajtson egyet az a bicikli ;)

2016. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs, de volt olyan osztálytársam , aki bejelölt már suli előtt:)
2016. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennj a pic saba ;))
2016. júl. 4. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ilyenkor jelölgetni, ismerkedni (főleg te ne inkább). De amúgy tényleg, amint jön a suli teljesen más szemszögből fogod őket megismerni, mint ahogyan most elképzelnéd. Akik neked szimpatikusak, lehet, akkor majd nem lesz, vagy aki most nem az, lehet az lesz. Majd ha már mindenki ismerkedik, meglátod kivel érdemes közelebbről ismerkedni. Kicsit másabb a középsuli, mint az általános.
2016. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is oda megyek! :) melyik osztályba mész?
2016. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!