Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam, higy senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, higy senkit ne bántsak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy a párom,akivel élek,nem hajlandó dolgozni.28 évesen itthon van és igazából ezzel kikészít. A szüleimnél lakunk,de már az anyukám is mondta,hogy ennek nem lesz jó vége. Tudja nagyon jól,hogy csak részmunkaidős állást tudok vállalni,mert még suliba járok. Szerelem a részemről már nincs. Igazából eddig az tartott vissza,hogy ne dobjam ki,hogy az anyja elköltözött a testvérével az ország másik végére. Ezert elnézőbb vagyok,de ami sok az már sok! Rákapott arra,hogy bezár,kutat utánam,teljesen be akar törni. Kiakarom dobni,hisz egy 20 éveiben járó lánynak nem ugy kellene élnie,mint egy 40-nek. Nem tudom,hogyan dobjam ki,anélküli,hogy nagyon megbantanam. Légyszíves Segítsetek,mert lassan kezdek megőrülni. 21\L

2014. dec. 30. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
simán kidobod és kész.
2014. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor legyél kicsit önző és gondolj magadra.

Csak legyél határozott és őszinte. Mond meg egyenesen a szemébe.

2014. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a legjobban akkor tennéd ha egy 1-2 napon belül kidobnád.

Ez a viselkedés amelyet férfitársam produkál kitűnő példája a hereségnek. Az ilyennel nem érdemes foglalkozni mert se célja nincs se kitartása.

Rengeteg pasi van aki nem így képzeli el az életét mint ő és mivel azt írtad hogy már nem is szereted akkor itt az idő hogy kitedd a szűrét.

Ha valaki csak élősködik rajtad akkor annak soha nem lesz jó vége. Nála biztos hogy csak jobbat találsz.

TEDD KI és ne magyarázkodj.

18/F

2014. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából pont ettől az önzéstől félek...folyamatosan az kattog az agyamban,hogyha kidobom,meddig képes elmenni a zaklatásban. Mert tudom,hogy ameddig nem lesz neki valakije,az én életemet fogja keseríteni.
2014. dec. 30. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor tiltsd le mindenhonnan, ne vedd fel a telefont, sőt a számát is letilthatod. Ha nagyon elfajulna és ezekből sem ért, akkor jelentsd fel.
2014. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. dec. 30. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos van 1-2 olyan barátod akiknek ha szólsz hogy zaklat a srác akkor közlik vele hogy így nem jó és ha nem áll le cselekednek is.

Vagy ha ennek nem vagy a híve szólsz a rendőrségnek.

Én nem hagynám hogy egy ilyen ember élősködjön rajtam.

Tedd ki és kész!

2014. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Hűha... Itt nem az lesz a gond, hogy megbántod az érzéseit, hanem az, hogy kirántod a lusta segge alól a kényelmes életet és a lakást. Ha jól értem attól félsz, hogy zaklatni fog és mivel egyáltalán nem vall ép észjárásra, hogy 28 évesen nem akar dolgozni egy pasi, jogos a félelmed:(

Vannak fiú barátaid, rokonaid? Jó lenne, ha melletted lenne valaki folyamatosan amíg megszabadulsz tőle. Félő, hogy bántani fog ha megtudja, hogy vége. Már most is bezár téged.

Kérj segítséget!

2014. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden fiú barátomtól eltiltott,ők meg ugy érezték jogosan hogy helyettük őt választom...bár nagybátyjám velünk lakik szóval segíteni tud. Igazatok van,tudom hogy ki kell tennem...nem kell mindig más érzéseit néznem,magamra is gondolnom kell.
2014. dec. 30. 11:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy gyorsan és gond nélkül meg tudj szabadulni tőle!
2014. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!