Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék ez ügyben?...

Mit tehetnék ez ügyben? Nagyon meglepett ez a dolog engem.

Figyelt kérdés
Én egy 35 éves nő vagyok , nemrég költöztünk el az eredeti lakhelyünktől egy kis faluba én és a két gyermekem . Nagyon barátságos falu , az emberek kedvesek , és a férjem és én is nagyon szeretjük . Tömegközlekedési járművel (busszal) járok a munkahelyemre , ahol a kollégák is nagyon jó fejek . Körülbelül 1 hónapja volt az , hogy mentem haza busszal , tömve volt mint az állat , és egy nagyon kedves fiú átadta nekem a helyét . Utána hazamentem , és elvittem a gyerekemet sétálni , egy kicsit a friss levegőre . Találkoztam a fiúval aki éppen bicajozott , integetett nekem és mosolygott , én meg vissza . Számomra , az én meglátásom szerint magányos gyerek . Akkor volt egy olyan hogy sétáltunk a járdán a gyerekeimmel és ahogy fordultam be , hát pont nekünk jött , rögtön bocsánatot kért , és azt mondta sajnálja hogy ilyen béna volt . Mondtam neki hogy semmi baj , bárkivel előfordul . Mosolygott egyet és bemutatkozott , én is neki . Nagyon jófejnek tünt , szimpatikus volt nekem , majd mondta hogy haza e kísérhet minket , mondtam hogy persze . Kb 10 perc alatt , olyan jót beszélgettünk mint ha 20 éve barátok lennénk . ez után Többször is összefutottam vele , és egyszer megállított pont tegnap . Elmondta hogy ő nem fogja magában tartani az érzéseit , és hogy ő szerelmes belém . Hát ez engem meglepett , de elmondtam neki hogy nekem gyerekeim , meg férjem van , sehogysem működne a dolog . Ő ezt elfoadta , és elmondta hogy soha életében nem szeretett még senkit annyira mint engem , a lányok folyton csak kigúnyolták , csúfolták , ha meg udvarolt is akkor már elküldték a ... Mondta hogy ugye ezek után is lehetünk barátok ugye ? Persze , mondtam neki . Azért is volt nekem szimpatikus mert , nagyon más volt mint a többi tini . Máma a kezembe nyomott egy fa medált amit ő maga készített el , hit -remény-és szeretet szimbólum . Mondta hogy neki is ilyen van , és hogy így örökre barátok maradunk .

2016. jún. 20. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak a mesében van, de kb. az is.
2016. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Atyaég, te tényleg 35 vagy?! És tényleg elhiszed a kis kanos, magányos szűz fiúcskának, hogy BARÁTKOZNI akar egy férjezett, kétgyerekes nővel? Pláne azok után, hogy pár találkozás, pár semmitmondó beszélgetés után szerelmet vallott? No mondd meg neki, hogy ha barátkozni akar, akkor barátkozhatok úgy, hogy a férjed is ott legyen.


Te meg nagyon vigyázz, mert egyrészt új vagy arrafelé, hamar megcsinálod magadról a pletykát, hogy a szeretője vagy, másrészt ha reményt adsz neki, hogy lehet a közeledben, aztán hátha egyszer összejön valami.... amikor rájön, hogy ez nem fog bekövetkezni, ki tudja, mit fog reagálni? Nehogy a bűnügyi hírekben lehessen hallani rólatok legközelebb. Sürgősen állítsd le a begőzölt tini fiúcskát, mielőtt komolyan rádcuppan.

2016. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy pont ugyanekkora örömmel fogadod majd azt is,

ha a férjed is elkezd barátkozni a helyi 20 éves csajokkal ?!!

2016. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sürgősen állítsd le a begőzölt tini fiúcskát, mielőtt komolyan rádcuppan."


Szerintem a 35 éves bekattant anyukát kellene leállítani,

mielőtt ő cuppanna rá a gyerek fütykösére...

2016. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sürgősen állítsd le a begőzölt tini fiúcskát, mielőtt komolyan rádcuppan."


Szerintem a 35 éves bekattant anyukát kellene leállítani,

mielőtt ő cuppanna rá a gyerek fütykösére..."


😃😃😃

2016. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Éld s élvezd tovabb életed. Mond neki egyszer nagyon boldog lesz egy normalis lánnyal akit megérdemel.
2016. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
nem szoktam írni hogy kamu, de ez elég gyerekes kitalációnak tűnik, meg ahogy fogalmazol az is.
2016. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!