Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már eltiltva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már eltiltva a legjobb barátotoktól?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek, de inkább privátban szeretnék beszélni róla, szóval csak nagyjából írom ide le!

16 éves vagyok, tavaly megismertem egy 20 éves srácot, akire nagyon felnéztem, olyan volt mintha a bátyám lenne. Kb. fél évig nagyon jó barátom volt, aztán összejött egy vele egykorú lánnyal, aki nem szimpatizált velem, pedig komolyan, semmit nem ártottam a kapcsolatuknak, még örültem is neki, hogy Peti talált barátnőt.(A srác és köztem nem volt soha semmi!) Szóval Niki egyik napról a másikra, eltiltotta tőlem Petit. (Törölnie kellett facebookról, törölnie kellett a telefonjából, és nem beszélhetett velem). A lány azóta már teljesen "uralkodik" Peti felett... Ez már több mint fél éve így megy, nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom mit kéne tennem.. Privátban leírom az egész sztorit, mert Niki azóta egyre durvább dolgokat csinál, és nagyon rosszul esik, hogy utál, pedig komolyan nem csináltam semmit! És már próbáltam vele neten, telefonon, és személyesen is megbeszélni, de hiába...Segítsetek !:(



2012. szept. 11. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg lány vagy :) ezt nem írtad.

Szóval van valami oka amiért eltilt a csaj a pasijától, de ezt tőlük kéne kideríteni, lehet féltékeny, vagy a pasi szerelmes beléd (kétlem, ha van barátnője), vagy a csaj látja rajtad, hogy szereted a pasiját (akár szerelmes vagy belé) és nem akarja, hogy nyaggasd feleslegesen. Lehet hogy csak neked akarnak jót, vagy a fiú, nem is bír téged.

De ez mind csak lehet, tőlük kéne kideríteni az okát!

És amúgy hol ismerkedtetek meg?

16/L

2012. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kérlek ne írj privátot, én itt válaszolnék :)


Sajnos vannak ilyen lányok, Peti meg egy nulla, hogy ezt eltűri. Engem még nem próbáltak letiltani senkiről, esélyük sem lenne, nem hiába barátaim a barátaim. Olyan történt már, hogy a barátnőmet zavarta, hogy az exemmel találkozok rendszeresen, ezt rá való tekintettel abba is hagytam, mert fordított esetben engem is zavart volna. Ezt persze az exxel is megbeszéltem kulturáltan, ő is megértette, aztán csak írásban tartottuk a kapcsolatot.


Most a Niki egy hatalommániás, féltékeny sárkány, Peti meg egy papucs. Ez ellen nem tehetsz semmit, amíg szerelmes, nem fog veled foglalkozni. Aztán majd ráeszmél, ha szakított a csajjal, aztán megpróbálhatjátok újra felépíteni a barátságot, ha nem utálod meg addig teljesen.

2012. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltunk másra, csak barátság. A srácnak nincs velem baja, ez 100%
2012. szept. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!