Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a legjobb barátnőmmel eltávolodtunk egymástól. Eléggé. 3. osztályos korunktól kezdve nagyon jól megvoltunk egymással,sok jó élményem van vele. Viszont,amióta felső tagozatba kerültünk,nem beszélget velem,távolságtartó. Nekem csak ő van,szerettem vele lenni,minden problémánkat megbeszéltük a másikkal,kölcsönösen támogattuk egymást,amikor nehéz volt nekünk(neki elváltak a szülei,és van egy alkoholista nevelőapja,nekem meg a szüleim folyton veszekednek,és elhordanak mindenféle ocsmányságnak,és hiába vagyok jó tanuló,életemben nem dicsértek meg érte,nem is támogatták a tanulmányaim...),tehát nem azért,mivel nem voltam vele szemben empatikus. Hiába írok rá facebook-on,hiába hívom telefonon,nem veszi fel,nem ír vissza,tojik a fejemre,és ez rosszul esik. Az osztályban sokan vagyunk,viszont a többiekkel nem jövök ki valami jól. Csak akkor kellek,amikor dolgozatot írunk töriből,vagy németből. :( Mit tehetnék annak érdekében,hogy megtudjam,miért haragszik rám az LB-m,és hogyan javíthatnék az osztályommal való kapcsolatomon?

Mindenkinek köszönöm a válaszát,aki ír!

13/L



2016. jún. 25. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"LB-m" XDXD ... sose voltatok barátok.

Mondjuk beszélj vele??? Ahogy azt bármilyen emberi kapcsolatban szokás ha felek elmúltak 3 évesek?? XDXD

Mond meg neki, nem tudod miért változott így meg, de így nem kérsz belőle, nem fogsz ok nélkül szenvedni, majd többé ne keresd.

2016. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de mint azt írtam,se telón,se face-en nem tudom elérni őt,pedig fent van :(
2016. jún. 25. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Élőben beszéltek? Ha igen, ott.

Ha nem, ez már rég nem is kapcsolat.

Azt mondtam, írd meg neki, felőled ennyi és majd ha akar vmit, keres. Nem azt, dumázd le vele h lepattintod....

Írd meg, csá.

2016. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsod! :)
2016. jún. 25. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!