Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni hogy jobban...

Mit tudok tenni hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Van egy pszihés problémám (voltam pszihológusnál, de nem segített), mégpedig az hogy egyszerűen félek az emberektől. Nagyon rettegek. Mindig találok valakit az osztályban, akiben teljesen meg tudok bízni valamiért és biztonságban érzem magam a közelébe, mert olyankor nem érdekel hogy ki mit gondol rólam. Ő a legjobb barátom, viszont Mostmár biztosan tudom hogy én nem vagyok az övé. Ő mindig egy másik embert választ bármely szituációban, én csak akkor kellek neki, amikor éppen unatkozik vagy nincs ott az a másik. Amikor egyedül hagy, hírtelen nem tudom hogy mit csináljak. Milyen arckifejezést vágjak, hogyan álljak, lépjek, félek tüsszenteni, köhögni mert nagyon zavar hogyha bármely idegen rámzéz vagy valami. És próbáltam ott hagyni azt az embert, de végül annyira ideges lettem hogy szívproblémáim lettek emiatt. Egyébként ha nem látnak, névtelen vagyok (mint most) akkor teljesen jól vagyok. Mit tudok csinálni?

2016. márc. 31. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kellene tanulnod nyitni az emberek felé, az, hogy egyetlen barátod van, akire minden helyzetben támaszkodnál, és teljes mértékben tőle függsz, egyáltalán nincs rendben.
2016. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs rendben, de nem tudok mást csinálni. Egyszer amikor régen az utcán a szemembe mondták hogy idegesítem azzal hogy folyton követem, annyira lesokkokt hogy elájultam miután elment, mostmeg szívproblémáim lettek emiatt hogy egyedül maradtam...
2016. márc. 31. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit idősebb vagyok, de szintén megvan nálam ez az emberek iránti félelem. Pszichológus sokat nem fog csinálni, csak elmondja, hogy pozitívan kell mindenhez hozzáállni és akkor jó lesz. A hozzám közel álló emberekkel is az a baj, hogy teljesen ismeretlen számukra ez a jelenség: mindenki elmondja, hogy legyél nyitott, gondolkodj pozitívan azt jól van. Olyan ez, mintha valaki elpanaszolná, hogy kicsi a fizetése és nagy bölcsen megmondanák neki, hogy hát akkor többet kell keresni!
2016. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!