Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20-25 éves lányok, Ti nem...

20-25 éves lányok, Ti nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt elkezdtek eltűnni a barátnőim.1-2 kivétellel ha valamelyik lánynak párja lett, elérhetetlenné vált.Már csak néhány maradt, ők nem szeretnek bulizni, csendesebbek. Én szeretnék bulizni, élni még egy kicsit, de egyszerűen nincs kivel. Próbálok barátkozni de valahogy a környezetemben lévő lányokkal barátság szempontjából csak addig jutunk el, hogy beszélgetünk, viszont addig nem, hogy munkán vagy iskolán kívül is találkozzunk. Egyedül vagyok ezzel a problémával vagy van valaki hasonló cipőben? Szerintetek hogyan változtathatnék ezen?

2016. jún. 25. 20:02
 1/5 anonim válasza:
Nem mutatsz be az otthon ülős, csendes barátnőidnek ugyanis én se szeretek bulizni. :D 26F
2016. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De van ilyen! :)

Én se találom azokat akikkel lehetne úgy szórakozni, hogy tényleg azt mondom úristen milyen jó nap volt!!!

Mindegyik haver csajjal, messze lakik, le is szarja igazából inkább otthon döglik..

De nyári célom ez hogy kb. ilyen társaságot szedjek össze! :)

17/f

2016. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De én igen. Most próbálok barátokat keresni de nem igazán tudom hol kezdjem. :( 21/L
2016. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, én szívesen barátkoznék, írj ha gondolod :) 21 vagyok én is :)


Korábban úgy gondoltam, hogy ez a probléma inkább a lányokat érdekli. Azt látom, ha egy párt megnézek, hogy a lány csak a barátjának él, de a férfi mindig eljár a barátaival.

2016. jún. 28. 14:05
 5/5 anonim válasza:
Én is csatlakozom, velem is lehet haverkodni.:D
2016. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!