Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek az új...

Miről beszélgessek az új osztálytársaimmal és hogy alakul ki a barátság? 14/L

Figyelt kérdés
Szeptemberben átmegyek egy másik iskolába. Eddig hatosztályosba jártam 2 évet de egy betegség miatt halasztanom kellett egy évet szóval megint 8.-os leszek. Most nem nagyon vannak barátaim. Miről beszélgessek az új osztálytársaimmal és hogy alakul ki a barátság?

2016. jún. 26. 16:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem első egy két napban mérd fel a terepet. Ezt értem úgy, hogy így majd meglátod melyik lányokhoz tudsz odamenni esetleg beszélgetni, kapcsolatot kialakitani. Lányok esetében a beilleszkedés nehezebb, mint fiúk eseteben de türelmesnek kell lenni,és nem kell feladni a barátkozást az első két hét után.

Remélem segítettem és majd sok sikert a barátkozáshoz :)

2016. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

légy nyitott mosolygos. Menj oda a szimpatikus emberekhez kérdezd mi a kedvenc tantárgyuk, mi a hobbijuk kedvenc zene film stb. Első nap mérd fel szerintem is a terepet ki milyen ember, menj oda és hallgatsd miről beszélnek az emberek, majd probálj hozzászolni te is. Ismerd meg önmagad végezd el az önismereti teszteket és ha ismered magad tudod mit akarsz milyen vagy miket szeretsz könnyebb lesz a barátkozás. Itt egy jó teszt hátha segít. [link] A lényeg,hogy légy nyitott mosolygos ha látsz valakit aki egyedül van bátran menj oda hozzá. Lányokkal beszélgetszhetsz csajos dolgokról vásárlás, ruhák, szépségápolási tippek fiúk, stb ilyen csajos dolgok fiúkkal meg sport hobbik stb. lányokkal és fiúkkal is beszélgetsz pl a zenéről. Milyen a zenestílusa? Milyen zenét hallgat. Jár-e koncertekre. Ha nem melyikre menne el? Elmenn-e fesztiválra? Kedvenc hangszere? Játszik-e hangszeren? Ha nem melyiket probálná ki? Egy témából több kérdést is lehet kérdezni. Vagy pl a filmet, sorozatok. Miket szeret? miket néz? mik a kedvencei? szokotte moziba menni? majd elmehettek moziba utána beülni egy üditőre megbeszélni a filmet így kialakúlhat egy barátság. Szokott el sportolni? mi a hobbija? szerete olvasni? szerete rajzolni? Aztán ha kicsit jóba lettél valakivel akkor majd ráírhatsz fbn viberen meg az ilyen közösségi oldalakon és beszélgethesz ott is vele.

Sulis témák is jó beszédtémák.

Légy nyitott és bátor. Ne félj leszólítani embereket, mert mit veszíthetsz. A legfontosabb,hogy önmagad légy, és ne azért barátkozz és más legyél,hogy elfogadjanak. Azt tedd ami neked tetszik, önnmagad légy s akkor jó barátságaid lesznek :)

2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)Még jöhetnek azért. :)
2016. jún. 28. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott és nem utolsó sorban add magadat,mert csak így tudsz igazi barátokra szert tenni. :)
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!