Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mély barátság vagy szerelem...

Mély barátság vagy szerelem ami köztem (F27) és munkatársnőm (N30) között alakul?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, kb 3 évvel idősebb,kapcsolata is van. Nem egy részlegen vagyunk de telefonon nagyon sokat kell beszélnünk és ez kettőnk között a legzökkenőmentesebb, teljesen szeretjük mindketten, holott problémákat kell megoldanunk ami stresszt is okozhatna. Mikor idekerült, a 2. cigiszünetes beszélgetésünknél totál megnyíltam neki, már akkor éreztem, hogy megtehetem. Nos, alapvetően nagyon kedveljük egymást mindketten és most voltunk 2 napos továbbképzésen ami alatt mindketten egymás társaságát kerestük (csoport/páralkotás stb). A 2 napban dícsérte az órámat, kabátomat, jól nézek ki. Többször is megérintett, egyszer a combomon is kicsit térd felett. Egy feladatban dicséretet kellett mondanom vkinek és én neki mondtam de csak annyit, hogy tök jó, hogy jól megy közöttünk a munka és nemhogy nem stresszes, kifejezetten jó érzés az egész, mire elpityergett. Sokat nézünk össze és mindig mosoly kíséri. Aztán párt kellett alkotni és 20-20 percen keresztül egy témáról beszélgetni, természetesen egyből rámvetette magát és eszméletlenül jót dumáltunk, megnyíltunk egymásnak. A képzés után együtt mentünk a villamoshoz és persze beszélgettünk tovább, én mondtam, hogy az ember érzi valahol h kinek lehet megnyílni, mármint a 2. beszélgetésünk alatt levágtam, hogy ő más, rokonlelkek vagyunk stb. aztán úgy köszönt el, hogy nagyon szorosan megölelt és mondta, hogy nagyon kedvel, meg tök jó volt ez az egész stb. Szóval volt itt érintés,bók,mosoly,ölelés,megnyílás minden. Túl lépte a barátság határát? Vagy ez rendben van egy mélyebb barátságon belül? Én totál belezúgtam, természetesen a probléma a kapcsolata és hogy nem tudom, nála több vagy csak mély barátság.

2015. márc. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírás alapján valamit biztos érez a barátságon túl. A kérdés az, hogy el tudod-e érni, hogy felrúgja emiatt a kapcsolatát. Tudsz-e neki többet kínálni, mint a jelenlegi...
2015. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ez most rajta múlik, mert most a 2 nap alatt vagy elértem már, vagy nem fogom elérni.
2015. márc. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!