Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy jobb barátom...

Miért nincs egy jobb barátom sem? Nem bírom megfejteni az okát.

Figyelt kérdés
Tök átlagos lány vagyok, nem vagyok különb másoknál, nem viselkedem máshogy, mint az osztálytársaim, nincsenek idegesítő szokásaim, nem okoskodom, nem kötekszem, nem veszekszem, nem vagyok agresszív meg semmi ilyen. Előítéletesek sem lehetnek velem, mert magyar vagyok, nem vagyok kínai vagy valami más származású, akikkel esetleg az emberek előítéletesek. Egy kedves, mosolygós, jó humorú, barátságos, rendes, segítőkész lány vagyok és ezt mutatom az emberek felé is. A tanulmányi eredményeim jók, 4-5-ös tanuló vagyok, nem az a megbukott fajta, aki leckét sem ír és teljesen hanyag. Iskolában is nevetek az emberek viccein, én is szoktam viccelődni, vicces sztorikat mondani, nyitott vagyok mindenki felé, senkivel sem vagyok elutasító, ha valaki kér tőlem valamit (pl.zsepit vagy tollat) szívesen adok neki és mindenkivel kedves vagyok. Sosem volt olyan, hogy egyik osztálytársammal összevesztem volna. Meg ronda sem vagyok, a kinézetem is átlagos. Oviban és általános iskolában viszonylag voltak még barátaim, iskolában 2 is, akikkel átjártunk egymáshoz, de az egyik lánnyal már nem tartjuk a kapcsolatot és megváltozott, tehát nem jönnénk ki jól, a másik lánnyal meg néha találkozunk, de nincs ez a hatalmas barátság. Egy éve járok új iskolába. Senkivel nem vagyok összeveszve, nem hiszem, hogy az embereknek bármi gondjuk lenne velem. Van egy lány az osztályomból, akivel együtt "vándorolunk" a folyosón, kimegyünk wcre meg velük vagyok, de ez sem nevezhető barátságnak. A másik osztályból van egy làny akivel talán a legjobban kijövök, de vele sincs ez a nagy barátnőség, de ha van évfolyamszintű kirándulás, akkor beszélgetünk, egymás mellett megyünk, sokat nevetünk, azokon az órákon, ahol lehet, mellettem ül. Járok egy iskolai különórára, ott van egy nálam 2 évvel idősebb lány, hülyülünk, nevetünk, köszönünk egymásnak és ennyi. Mindenki mondja hogy a legjobb barátnője így meg úgy, meg facebookos üzenetek meg képek a barátnőkkel, de talán ha megkérdeznék, hogy ki a legjobb barátnőm, nem tudnék egyet sem mondani, meg azt sem, hogy van barátnőm. Olyan barátnőm, akikkel gyakran szervezünk programokat, teljesen megértjük egymást, mindenben ott vagyunk egymás mellett, átmegyünk egymáshoz, üzentgetünk egymásnak. Na, ez az úgynevezett bff dolog nincs meg. Csak azt nem értem, miért.
2016. jún. 26. 21:34
 1/4 anonim válasza:
Lehet rossz helyen keresgélsz. Vagy esetleg próbálj meg valamelyik csajra ráirni és szervezni egy programot.
2016. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Emberek nagyja nem alkalmas igazi emberi kapcsolat kialakítására.
2016. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Oriasi pechaed van. Ezt a lapot huztad. Eddig nem talalkoztal egyetlen olyan emberrel sem, akivel sikerult volna kialakitanid normalis kaoxsolatot. Sajnalom.

Ha ez vigasztal en 25 eves vagyok es nekem is xsak most lett szerencsem es leltem baratra. En neten ismerkedtem. Chaten talaltam egy lanyt akivel nagyon jol kijovok.


Kivanom, hogy te is mihamarabb megtalald a baratodat. (:


F

2016. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád. Anno. hallottam, hogy egy ember életében maximum 2-3 ilyen "bff" van. Ahhoz, hogy ezeket a bff-eket ilyen korban találjad meg, hatalmas nagy szerencse kell. Sőt, igazából arra sincsen garancia, hogy valaki rátalál a bff-jére/bff-jeire. Na, de nem ijesztgetni akarlak.


Maradj olyan, amilyen most vagy, mert ezek alapján nagyon szimpatikus embernek tűnsz és maradj türelmes :) Majd jön ez is magától, mint minden más. Fel a fejjel :)

2016. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!