Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem azt hogy a legjobb...

Miért érzem azt hogy a legjobb barátnőm mindenbe jobb nálam?

Figyelt kérdés

Mindenbe jobb nálam tanulási szempontból is őt jóbban kedvelik az o.társaim jobban áll rajta a ruha vagy a smink eltud beszélgetni felnőtettel tanárokkal viccesebb!!! Én meg mellete egy nulla vagyok. Béna vagyok mindenbe és lehet ezt is gondolja rólam...:(


Ezen változtatni szeretnék de hogyan??


2016. máj. 23. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az irigyseg es a feltekenyseg altalaban abbol fakad, hogy azt erzed te soha nem lehetsz olyan jo mint o.

Pedig ez butasag. El tudod ezt erni te is. Es nem lenne a legjobb baratnod, ha luzernek tartana. ;)


Kerd meg, hogy egyutt gyakoroljatok ezeket a dolgokat. Kerdezd mwg, hogy neki mi a titka. Ne gorcsolj ra. Nyugi leszel te is olyan jo tanulo es miegymas mint o. ;)

2016. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenben biztos nem jobb. Koncentrálj magadra, találd meg ami neked megy jól és abban tökéletesítsd magad, ne őt irigyeld. Megoldást keress, ne kifogásokat.
2016. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Firedoom ***** válasza:
Van egy ilyen barátom. Született zseni, mindenben jobb. Mit csinaltam? Batoritottam, hogy ennel is jobb legyen mikozben versenyeztem vele. Szo nem volt feltekenysegrol.
2016. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem lehetek jobb is lehet csak én nem igy gondolom vagy nem tudom ő tényleg mindenbe leköröz... :((


Persze most nem az van h nem seretném h ne legyen ügyes csak én mellete egy nullának érzem magam... Én nem értek semmihez.. De mégis hogy álljak mellé ???

2016. máj. 24. 14:19
 5/8 Firedoom ***** válasza:
De amugy miert baj, ha jobb nalad? Ezzel nem art neked csak te artasz magadnak.
2016. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miert?? En is szetnek jo lenne legalabb fele anyiban mind o
2016. máj. 25. 06:14
 7/8 Firedoom ***** válasza:
Mentalitás kérdése. Ne problémaként kezeld, hanem vetélytársként. Maradjon meg a barátságotok, de versenyezzetek egészséges keretek között.
2016. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :))


Próbálkozni fogok... :)

2016. máj. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!