Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyik a "jobb"...

Szerintetek melyik a "jobb" barátság?

Figyelt kérdés
Hogyha a "résztvevők" egyáltalán nem vitatkoznak egymással és akármennyi idő is telik el úgy, hogy nem beszélnek, nem távolodnak el egymástól, mindig tudják, hogy számíthatnak a másikra. Vagy pedig ha nagyon sűrűn előfordul veszekedés, akár sértődés a legapróbb dolgokon is és azután napokig (vagy hetekig) nem beszélnek egymással, mert haragban vannak? Én úgy gondolom, hogy a veszekedés annak a jele, hogy fontosak egymásnak és enélkül nem "igazi" egy kapcsolat, viszont mégis nagyon hálás vagyok, amiért vannak olyan barátaim, mint amit először leírtam. Nektek mi a véleményetek erről?
2016. jún. 23. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha minden apróságon összevesznek, sűrűn és utána napokig (vagy hetekig) nem beszélnek egymással, akkor szerintem nem ugyanazt értjük barátság alatt.
2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A veszekedés a törődés jele? Azta.
2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ez helyes, meg hogy ilyen barátság az ideális. Mert pl. a párkapcsolatomban is előfordulnak sűrűn viták, viszont mi abban a pillanatban meg is beszéljük, kibékülünk és én ezt nagyon szeretem benne.
2016. jún. 23. 14:34
 4/14 Inessential ***** válasza:
A vita és a veszekedés nem ugyan az.
2016. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én erre sose jöttem rá, hogy mi közötte a különbség, nekem (még) ugyanaz a jelentés társul hozzá :D
2016. jún. 23. 14:56
 6/14 Inessential ***** válasza:
A vita lehet építő jellegű egy kapcsolatban, míg a veszekedés csak rombol.
2016. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Inessential ***** válasza:
Legyen az bármilyen kapcsolat.
2016. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő veszekedés, mégis úgy érzem, rettenetesen nagy a különbség a kettő között. Mert amíg a barátságban tartok attól, mi fog ebből kisülni, a párkapcsolatban tudom, hogy nem fogja ez a kis dolog lerombolni az egészet... Legyen szó bármilyen témáról.
2016. jún. 23. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig fordítva szokott lenni, a barátság tartósabb, mint a párkapcsolat, több mindent elbír
2016. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez így igaz, de nálam fordítva van és remélem, így is marad. De már nagyon elkanyarodtam az eredeti kérdéstől.
2016. jún. 23. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!