Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerhetnék meg emo srácot?

Hol ismerhetnék meg emo srácot?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtudni pár dolgot róluk, a gondolkodásukról. Érdekel, hogy az emo kifejezés mit takar. Viszont nem ilyen internetes oldalakon összegyűjtött információkból szeretnék okosodni hanem úgy, hogy megismerkedek egy emo-val.

2016. jún. 27. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keresgélj közösségi fórumokon.
2016. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ők honnan veszik hogy hogy kell "emonak" lenni? Hát internetes oldalakon összegyűjtött információból. Már ha egyáltalán léteznek még.
2016. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a forrásuk, de később kialakítják maguknak és erre lennék kíváncsi.
2016. jún. 27. 14:04
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Elég gyorsan kihalt ez a réteg, beolvadt másba.
2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy az a forrásuk, de később kialakítják maguknak és erre lennék kíváncsi."-


Később? Később felnőnek tinédzserből és jót röhögnek utólag magukon.

2016. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy magadévá tegyél egy stílust vagy gondolkodást nem kell éveknek eltelnie.
2016. jún. 27. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled én úgy ismertem meg a stílust meg ezeket, hogy felmentem gyakori kérdésre és ott olvasgattam.
2016. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
menj el valahova keress egy tizenéves kis sz@rt akinek szétvan karcolva a keze és feketében van, pofábalógó hajjal :) de nyáron aki ép eszű nem öltözik így -.-
2016. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Emo viszont ismerem a stílust és több ismerősöm is van aki az szóval ha gondolod kérdezhetsz.
2016. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem akarnál inkább normális lenni? Tűnj ki a tömegből valami elismerésre méltó dologgal! Tanulj, sportolj, zenélj, rajzolj... vagy akármi!!! Hülyének öltözni és állandóan, körültekintően eredménytelen öngyilkosnak lenni NEM vív ki elismerést!! Sajnálatot és undort vált ki!! Sajnálatra méltó és undorító akarsz lenni? Sok sikert hozzá!!!!
2016. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!