Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerhetnék meg hasonló...

Hol ismerhetnék meg hasonló srácot?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé régimódi a gondolkozásom, konzervatív az öltözködésem is. Így meg nem igazán tűnik a tömegből, ami persze nem rossz, csak eléggé megnehezíti az ismerkedést. Sokak szerint rossz korba születtem, ami szerintem is így van, például általában csak régi zenéket hallgatok és régi filmeket nézek. Változtatni nem igazán akarok, ezért az lenne a kérdésem, hogy hasonló srácokkal hol tudnék ismerkedni?:) Köszi előre is.
2013. máj. 25. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb helyen keresgélsz!!
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Neo22 válasza:
Hány év körüli vagy? Az is fontos info.
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2013. máj. 25. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Majdnem ilyen vagyok.Ne foglalkozz azzal,hogy kitűnsz vagy sem.Ismerkedni így is lehet és néha könnyebb is mintha tömeg ember lennél
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn, utcán, klubbokba, bárhol, de akár itt is találhatsz olyan fiút.
2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem ha gondolod, nem harapok. :)

Szívesen ismerkednék egy ilyen lánnyal.


25/f

2013. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl milyen filmeket?:)
2013. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Például kedvenceim a Casablanca, Psycho, Elfújta a szél, meg a Keresztapa. De amugy az összes régi magyar filmet szeretem:)
2013. máj. 27. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!