Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kiközösített azért...

A barátnőm kiközösített azért mert megvédtem a másik barátnőmet. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Megpróbálok értelmesen fogalmazni😂 na szoval 4en vagyunk 3-4 éve baratnők mindig is voltak kisebb széthúzások köztünk, de már elegem van már csak 1 évig leszünk együtt suliba és nem tudom h mit tegyünk. A 4es barátságunk ból csak én és az egyik barátnőm maradt meg sok ideig elvoltunk jól együtt de a suli utcsó napján a volt barátnőm aki kiközösített minket oda jött hozzám nyalizni majd a másik is én kiakartam békülni velük de a barátnőm nem akart mert biztos h megint balhé lett volna köztünk. Mit csináljunk béküljünk vagy ne?

2016. jún. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan közösített ki a barátnőd? Ő csak 1 db személy, nem közösség. Na mindegy. Igazából zavarosak a mondataid, nem nagyon értem a probléma lényegét, csak azt javaslom, hogy mivel biztos, hogy valami pitiáner, lényegtelen baromságon vesztetek össze, ne tegyél tönkre hosszan tartó barátságokat ilyen baromságok miatt.
2016. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebből van tapasztalatom is sajnos, mégpedig az hogy csak kihasználnak. Ha valamennyi idő múlva a barátságotok után csak úgy hirtelen odamegy hozzátok nyalizni, az elég érdekes. Viszont ha megkér erre/arra ami neki egy szivesség, szerintem hagyd ott. Amúgy meg béküljetek szerintem ki vele, de figyeljetek hogy ez ne érdekbarátság legyen.
2016. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a fogalmazásom miatt!

Igen engem is sokszor kihasználtak ezért is vesztünk össze néha, mert mindig elvettek tőlem dolgokat tárgyakat és nem adták vissza én meg egy idő után már nem is kértem mert féltem h megharagudnak rám és megint széthúzás lesz. Egyszer azért is közösítettek engem ki mert nem adtam a chipsemből nekik csak keveset ha nem adok a kajámból nekik akkor is balhé van. Én adok nekik szivesen de vagy kevés nekik vagy nekem nem marad semmiből.Ezért is nem tudom h most mitcsináljak és a suliból is egyszer majdnem ki is rúgtak a suliból mert annyit hiányoztam miattuk.. előre is köszi a válaszokat!

2016. jún. 28. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, kérlek, ez esetben csak azt tudom mondani: lábtörlő vagy. Ha nem akarsz továbbra is az lenni, akkor hagyd azt a két barátnőt a francba. Az ilyenek tudják, kit lehet kihasználni (téged), szóval ne reménykedj abban, hogy ha eleget használnak ki, akkor egy idő után te is kapsz tőlük valamit.
2016. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.. köszi a válaszokat.
2016. jún. 28. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!