Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszéljek velük?

Hogy beszéljek velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves fiú vagyok, és az lenne a problémám, hogy nem tudok barátokkal beszélni.

Év elején nagyon magamba zárkóztam, mert több halál is egyszerre, illetve a szüleim is betegek voltak, illetve elhagyott a barátnőm, és ezek nagyon elvették az élet kedvem, és körülbelül 6 hónapon keresztül nem beszéltem szinte senkivel, és így elszoktam az emberektől. Szeretnék újra ismerkedni fiúkkal-lányokkal, de hogy tegyem, illetve a barátokkal hogy vegyem fel újra a kapcsolatot, mikről lehet beszélni, hogy ne legyek unalmas, hanem olyan, mint régen, hogy szerettek mindig engem? Szeretnék változni, de kéne a segítség is, előre is köszönöm! :)



2016. jún. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egy cocksucker sem ad neked tanácsot, de én sem tudok, mert retardált vagyok.

Fel a fejjel.

2016. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Először is közöld velük poénosan, hogy "visszatértél" és újra szociális életet élsz. Gondold át kivel mit beszéltetek, ha például volt egy haverod akivel szívesen jártál bulizni, esetleg elhívhatnád, hogy menjetek el valahova egyszerűen kikapcsolódni. De ha úgy tartja kedved, itt a fesztivál szezon, kapd össze magad és hívd össze a barátaidat, majd menjetek el valamelyik fesztiválra. Biztos vagyok benne , hogy ez újra összekovácsolná a csapatot, és te is a "banda tagja lehetnél". Remélem segítettem! :)

Ui.: Csak bátran! ;)

2016. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dika :) ***** válasza:
Szia szerintem is ez a fesztiválozás jó ötlet.. hívj el mindenkit pár napra kapcsolj ki egy kicsit..meg a barátaid biztosan megértik hogy azok után amiket leírtál nem vagy a legjobb passzban!!! ha van/volt legjobb haverod beszéld át vele az egészet te is megkönnyebbülsz ..ők is jobban megértenek hidd el!! remélem segítettem kicsit sok sikert neked :)
2016. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, csak az a gond, hogy nincs elég pénz rá. :\
2016. júl. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!