Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy embernek hány esély jár?...

Egy embernek hány esély jár? Megbocsássak neki? Össze vagyok kavarodva.

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem : A legjobb barátnőmmel már nem olyan a viszonyunk. Mert egy lány közénk áll. Akit én ki nem állhatok. Miindig miatta veszekszünk egész évebe ez ment. Mindig pár nap mulva jött bocsánatot kérni hogy most már meg fog változni. De nem mindig csak mondta. Én hülye egy csomoszor elhittem neki hogy megváltozik. Most is nyár elött összevesztünk mert őt hívta át és képeket rakott fel vele fb-re. Nagyon rosszul esett. Megint én vagyok az aki kiakar békülni pedig engem bántottak meg.Sokat gondolkoztam és arra jutottam hogy egyik nap áthívom hogy beszéljünk. Az egyik választásom az lenne hogy sima o.társak leszünk a másik hogy kibékülünk újra olyan jóba leszünk mind régen és alkalmazkodunk egymáshoz. De ebbe az a baj hogy én nem tudnék neki hinni hogy minden jó lesz mert megint a másik lány után futna. De én azt se akarom hogy csak o.társak legyünk.. Én még mindig a legjobb barátnőja szeretnék lenne de nem tudok benne bízni. Hogy döntsek?? Megbocsássak neki? Mennyi esély járna még?? És az igaz hogy az igazi legjobb barátok sose veszekednek? Mert mi mindig azt csináljuk. És az igaz hogy egy igazi legjobb barát nem hanyagol el és nem hagyja hogy közénk álljanak??


Bocsi a helyesírási hibákért csak teloról írok. Segítsetek hogy döntsek??


2016. júl. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hány esély?

Helyzetfüggő. Van amikor 0, van amikor végtelen is járhat.

Megbocsájtás nem értelmezhető. Nem érdemes olyan helyzetben élned amikor valakinek meg kell bocsáss. Csak sajnáld fejletlenségét, de ne kelljen megbocsájtanod senkinek.

Ezt ne nevezd barátnőnek.

Tovább nem olvasom. Keress olyat aki alkalmas barátnak.

2016. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semennyi nem jár. az embernek annyi esélye van, amennyit kap másoktól, nem amennyi jár neki.
2016. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor most ne bocsássak meg és legyünk o.társak??
2016. júl. 4. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem kötelező tartani magad egy számhoz, csak te döntheted el.
2016. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ide is leírom, hátha másnak is segít, plusz kiegészítem pár dologgal, de privátban is megtalálod:


Figyelj, szerintem érdemes vele beszélni mindenképpen. Sajnos nem tudjuk neked biztosítani, hogy meg fogsz ezután is bízni benne. Az is egy megoldás, hogy nem a legjobb barátnőd többé. Velem is történt olyan, hogy valakiről kiderültek egyes dolgok. Először haragudtam rá, de aztán hiányozni kezdtek a közös dolgaink. Végül újra felvettem vele a kapcsolatot, meg minden, de egy életre megjegyeztem, hogy bizonyos jellegű titkokat nem neki kell elárulnom.


Sajnos vannak dolgok, amiket nem erőltethetsz. Nekem is volt ilyen szituációm. Nem teljesen ugyanez, de hasonló. Van, akire többé sajnos nem erőltetheted rá magad. Sajnos az ilyesmit el kell fogadni, de nem gondolom, hogy a sima osztálytárs a következő lépés, biztos, hogy van a 2 között átmenet.


Van okod utálni a 3. lányt? Lehet, hogy csak ezért utálod, és a barátnőd nagyon nehéz helyzetben van, ha ti utáljátok egymást. Neki is könnyebb lenne, ha megpróbálnál legalább egyszer elmenni velük valahova csak 3-an.


Az nem igaz, hogy sosem veszekednek a legjobb barátok, szerintem. Van, akivel sosem veszekedtem, mégsem a legjobb barátom. Minél jobb barátod valaki, annál több időt töltötök együtt, ergo annál több lehetőség adódik veszekedni. Szerintem a legjobb barátok a veszekedéseikben különböznek. Pl. nem egy baromságon vesznek össze. De ezt nehéz elmagyarázni. Írok még egy privátot.

2016. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem és a legjobb barátnőmmel is ugyanez volt, ő is mindig egy másik lánnyal törődött többet, sokszor mondta, amikor velem volt, hogy bárcsak a másik is itt lenne stb. Négy hónapja elegem lett belőle és összevesztünk, majd egészen eddig csak osztálytársak voltunk és abból is csak feszült viszonyunk volt. Négy hónapig nem beszéltünk igazán. Majd most pár napja amikor jöttem haza és leszálltam a nyugatiban, ott állt és várt rám, letérdelt elém és kért, hogy bocsássak meg neki, majd elkezdtünk percekig ölelkezni meg nevetni és olyan volt, mintha az a négy hónap meg se történt volna. :) Ezután céltalanul járkáltunk egymás kezét fogva :D És megbeszéltük kivel mik történtek. Nagyon hiányoztunk egymásnak, de kellett ez a négy hónap szünet. Most olyan jóban vagyunk, mint még soha és nem akarjuk elveszíteni a másikat. Lehet, hogy nektek is kéne egy kis szünet, hogy a másik hiányából rájöjjetek, milyen fontosak is vagytok egymásnak :) De persze ezt te érzed, hogy kibírná-e a barátságotok.

16/l

2016. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rájöttem mégse hívom át!! Amit egész évbe velem tett!! Ha eddig ezt csinálta ezek után miért változna meg???!!

Nem bízok benne és most már inkább utálom...

Ő sem keresett egész eddig pedig én vagyok az akit megsértettek miért én hívjam át.....

2016. júl. 17. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, reméljük, jól döntöttél.
2016. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok itt vagyok megint... Nem értem miért nem sikerül semmi...?! Ugye mégse békültünk ki. Említettem van egy másik barátnőm aki nem mindig tud átjönni és épp megint ma pattintott le nagyon egyedül érzem magam... Itt a nyár alig volt itt...

Arra gondoltam hogy akkor az osztályból elhívnék valakit és kimennék sétálni de a mai világba ez nem ilyen egyszerű nehéz barátot találni. Mindenki bunkó az osztályból fen hordja az orrát. Arra gondoltam akikkel azért jóba vagyok kihívnám de nem tudom hogy kezdjek hozzá nincs bátorságom nem vagyok bátor...

Mit irjak neki? Szia nincs kedved kijönni sétálni? És ha lepattint?

2016. júl. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!