Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt mire véljem? (19L)

Ezt mire véljem? (19L)

Figyelt kérdés

Gimiben volt egy fiú, aki semmit nem reagál nekem Facebook-on. Nem jelöl vissza, nem ír vissza. Pedig nem voltunk rossz viszonyban, nem volt semmi harag vagy konfliktus, köszönő viszonyban voltunk, meg beszélgettünk is, igaz, nem sokat. De nem érdemlem meg, hogy legalább Fb-n ismerősöm legyen, néhanapján beszéljünk? Még olyanok is visszajelöltek, akivel még ennyit se beszéltünk, mint vele. Egyszer még ő kérdezte, van-e Fb-m, bár akkor azt mondtam, hogy nem használom. De később eszembe jutott, hogy bejelöljem. Talán ez volt a baj? Csodálkozom ezen, azért is, mert a mai világban ilyenek nagy valószínűséggel Fb-n is ismerősök. Csodálkozom, miért van ennyire ellene. Letiltani nem tiltott, csak nem fogadja el a jelölést, pedig biztos, hogy látta. Miért zaklatás ez neki?

Vagy még az is lehet, hogy a Facebook hibája?



2016. júl. 4. 14:16
 1/4 Roland G. ***** válasza:

Lehet,hogy nem kíváncsi rád sajnos...

Ha nem jelölt vissza,akkor is tudsz neki írni üzenetet,kérdezd meg,hogy miért nem jelöl vissza.Ha nem reagál,akkor hagyjad!

2016. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élőben próbáltad már megbeszélni vele?

More logic pls.

2016. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: Azért ezzel nem akarom zaklatni, csak várom, hátha egyszer mégis úgy dönt. Nem hiszem, hogy annyira nem kíváncsi rám, hisz gimiben is sokszor érdeklődött erről-arról. Meg köszönő, beszélő viszonyban voltunk.

2-es: Beszéltünk élőben, Facebook-ról csak annyit, mint a részletezésben írtam (kérdezte: Van Facebookod? válaszoltam: Van, de nem nagyon használom.).

2016. júl. 4. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam így. Velünk szembe lakik egy gimis lány, szüleivel már többször beszélgettem, tegezem is őket, felajánlották, de vele mondjuk még nem beszélgettem. De mindig kedvesen mosolyog és hangosan köszön ha találkozunk.

1.5 éve bejelöltem, azóta sem jelölt vissza.

Igaz én idősebb vagyok, 28 voltam akkor és menyasszonyommal laktunk velük szemben.

Én sem értem...

2016. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!