Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok Budapesten ismerkedn...

Hol tudok Budapesten ismerkedni okos szép lányokkal?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok még nem volt barátnőm sose , sose voltam városba járos de tovább kellet lépnem igy kérdem hol találok szép rendes és okos hölgyeket akik alig max 4 év korkülömbség van ?
2016. júl. 6. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kár hogy ti nők folyton sírtok mert a nagy adonisz kidobb egyszercsak mert IQ nulla ahelyet hogy néha a belsőt is néznétek"


Ha szerinted a belsőt kell nézni, akkor miért fontos, hogy a keresett hölgy szép is legyen? Miért nem jó az átlagos?

2016. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Neten probáltam de hiába tetszikelek vagy kommentelek nem veszik a fáradtságot hogy válaszoljanak"


A kapcsolatokat nem kell erőltetni, ha egy kicsit is akarnának valamit azok az illetékes emberek, hidd el, ugranának, hogy válaszolhassanak, vagy reagáljanak rád. Egyértelmű, hogy miért nem veszik a fáradtságot.


Amúgy én pl. szívesen elbeszélgetek a világon bárkivel, legyen az bármilyen ronda, vagy bármilyen hiányosságai, barátságos vagyok, és bármiről eltémázunk, viszont azzal nincs amit kezdeni, aki kezdésből azzal rohamoz le, hogy "akar valamit tőlem". Ez erőltetett, ritkán jön be.

2016. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!