Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy okos és szép lánynak...

Egy okos és szép lánynak miért nincs párkapcsolata?

Figyelt kérdés
het az? 32 èves, nagyon okos bàrmiröl tudsz vele èrtelmesen beszèlgetni. Csinos ès szèp az arca is. Fiatalon volt egy fèrje azt hiszem 4 vagy 5 èvig de a pasi meghalt mert beteg volt. Tudom, hogy talàlkozgatott az egyik közös ismerösünkkel règebben, de nem lett belöle semmi, a sràc nagyon oda volt èrte. Nem hiszem, hogy a volt fèrje miatt mert az règen volt ès vicces, humoros làny nem szomkorù, depressziòra hajlamosnak nèzzki. Ha neki is tetszik a sràc (különben nem talàlkozott volna vele hetekig) akkor mi gàtolhatja abba, hogy folytassa vagy elmèjitse a kapcsolatàt a fiùval. Làtszik rajta, hogy oda van a pasièrt mindig mellè ül meg ilyenek.
2016. márc. 31. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg?
2016. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"elméjítse"

2016. márc. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi ezt honnan tudjuk?

Én is mindig azt mondom, hogy ha egyszer válok a férjemtől, nem lesz több komoly kapcsolatom. Több a baj vele, mint a haszon.

Lehet, ő is csak így gondolja :)

2016. márc. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Pont azért, mert okos.
2016. márc. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán még legbelül még friss a seb a férj elvesztése miatt és ez visszatartja. Nem olyan könnyű egy hozzánk közel álló személy elvesztését feldolgozni.
2016. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelni kéne akkor a volt férj miatt. Legalábbis nekem nem férjem halt meg hanem valaki aki nagyon fontos volt nekem, de nem tudok túl lenni rajta több év után sem. Nagyon fáj és nyilván nem mutatom, senki nem tudja, hogy én otthon minden nap bőgök miatta. Mások vidámnak látnak. De az csak a látszat. Ismerkedni persze lehet, de úgysem lesz belőle semmi amíg nincs túl az előzőn.
2016. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most a leírást figyelmen kívül hagyva megpróbálok általánosan választ adni.

Mert ők valószínűleg nem a normál férfiideálra buknak, és mivel nem adják könnyen magukat, ezért a könnyen magukat adó lányokra bukó pasiknak nem jönnek be. Persze szíve mélyén sok mindenki okos és szép lányt akar, de az egy kicsit nagyobb erőfeszítést igényel. Okos és szép lánynak 'jár' az okos és szép pasi. Talán.


F18

2016. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!