Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a barátnőmnek...

Mit mondjak a barátnőmnek ebben az esetben? (fontos)

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek van valami betegsége, nem fog belehalni, csak még azt sem tudják, mi ez, mitől van, se azt, hogy hogyan lehetne megszüntetni, vagy csillapítani a tüneteket. Az, hogy elég pocsék, azt a saját szememmel láttam, amíg suliban együtt voltunk, volt, hogy rosszul lett, olyankor mindig sikerült megnevettetni, vagy elterelni a figyelmét. De most, hogy nyár van, és két külön városban élünk (év közben koliban laktunk), általában facebookon vagy telefonon tartjuk a kapcsolatot. Eléggé kitárulkozó lány, ha épp pocsékul van, akkor leírja, hogy mi baja, hol fáj, stb., én pedig nem tudom, mit reagálhatnék erre, telefonon még csak megy, de írásban passzolok (felhívni meg nem tudom mindig, nyári munkán vagyok). Nem azért csinálja, hogy sajnáltassa magát, vagy ilyesmi, csak általában minden apró kis hülyeséget leírunk, olyan ostobaságokat is, mint hogy késik a busz, vagy leégette a kávé a nyelvünk. Ha nem ír semmit, annak is kitalálom az okát általában, szóval ez sem opció :D

Mit mondhatnék neki ilyen helyzetben? Nem az a lelkizős típus, akinek el kell magyarázni, hogy én mindig mellette leszek, szerintem már rájött magától is :D De tényleg, hogyan tudnám vigasztalni, elterelni a figyelmét, vagy bármit tenni érte?


2016. júl. 6. 22:51
 1/2 anonim válasza:

A leírás alapján nagyon szerethetitek egymást. :)

Lehet, hogy olyankor jól esne neki, ha kicsit jobban belekérdeznél, hogy pl. mennyire fáj neki, de ha látod rajta, hogy zavarja, ha ennyire mélyen belekérdezel, akkor ne kísérletezz ezzel tovább, csak azért gondoltam erre, mert sok lánynak jól esik, ha fiú kicsit érdeklődik! Ha most itt nyáron kevés alkalmatok nyílik találkozni, akkor amikor nincs jól emlékeztethetnéd azokra a pillanatokra, amikor suliban rosszul volt és sikerült jóízűen megnevettetned! Ha tényleg nem az a romantikus típus, akkor is szerintem jól esne neki, ha érezteted vele, hogy mindig ott vagy neki, nem kellenek ahhoz feltétlenül szavak. Ha pedig akad majd alkalom, hogy így szünetben tudnátok találkozni személyesen is, azt mindenképp ragadd meg, örülni fog neki.:D

2016. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lány vagyok egyébként, szóval barátnők vagyunk, de ezt csak most látom, hogy lehagytam (bár annyira talán nem is fontos, csak a félreértések miatt)
2016. júl. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!