Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehetne barátkoznom élőben?

Hol lehetne barátkoznom élőben?

Figyelt kérdés

Csendes, nehezen barátkozó lány vagyok és kevés barátnőm van de mégis szeretnék újakat megismerni.

Jártam tanfolyamra ott megismertem 1-2 lányt jóban lettünk de amint vége lett a tanfolyamnak a barátság is megszakadt. Talán ha majd dolgozom ott megismerek 1-2 új lányt. Láttam, hogy írták itt gyakorikérdéseken az ilyesmi kérdésekre, hogy könyvtárban vagy különböző egyesületekben lehetne barázkozni. Az a baj szerintem akárhová mennék már mindenkinek van barátnője (több is) és újat nem szeretne. A neten is próbálkoztam a barátkozással de mindenki messze lakik.

Nem azért írom ki a kérdést, hogy itt kapjak privátban leveleket hanem ötleteket várok.


24/L


2016. júl. 9. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2016. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó nagy hendikeppel indulsz az biztos..

Keress valami hobbit magadnak, amit más emberek is csinálnak aztán majd adja magát az alkalom ismerkedésre..

Társastánc? Társasjátékozás?

Jobb hirtelen nem jut eszembe, ritka hogy nő akar nővel "ismerkedni"!

2016. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!