Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok rajtam...

Vannak itt olyanok rajtam kívül, akik élőben félénkek és nem mernek ismerkedni? Ilyenek vagytok neten is? Szerintetek mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány talán kisebb a kockázat a leégésre ha nem jön össze ugyis keresel másikat
2015. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok.

Neten közeli ismerősökkel is hasonlóan viselkedem, mint élőben.

Ismeretlenekkel meg közvetlenül.

2015. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nálam pont fordított a helyzet, mint másoknál. Élőben simán odamegyek bárkihez, meg sokkal lazábban tudok mindenkivel beszélgetni. Neten viszont sokkal jobban meggondolom, hogy kinek mit írok, neten sokkal visszafogottabb vagyok, mert engem valahogy zavar az, hogy nem látom a mások arcát, így a reakcióját sem, és sokkal bizonytalanabb vagyok ,azzal kapcsolatban hogy mennyire jövök be neki. Ha élőben találkozom valakivel, az arcán rögtön látom, hogy mit gondol rólam, és így sokkal jobban tudom kezelni a helyzetet, mert tudom, hogy mire számíthatok az illetőtől.
2015. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 panzerkampfwagen válasza:
élőben egyáltalán nem megyek oda ismerkedni senkihez sem... volt olyan hogy odajött valami tök idegen és beszelgetni akart velem... hát én elfutottam... k.i.b.a.sz.o.t.t.u.l nem birom az emberek társaságát! Neten viszont nagyon nagy a pofám es leginkabb csak netes barátaim vannak
2015. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sokan így vannak ezzel. Neten keresztül az lehetsz aki szeretnél lenni, átgondolhatod a mondandódat, sokkal könnyebb humorizálni, viccesnek lenni, hiszen élőben a humor az adja magát, rögtön reagálunk szituációkra.
2015. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én neten bárkivel nagyon közvetlen tudok lenni, viszont ha egyszerre több idegen emberrel is kell beszélnem, akkor alig merek irni valamit..Élőben meg még egy emberrel is nagyon nehezen tudok beszélni, nem hogy többel.
2015. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek interneten beszélni, mert megtudom fogalmazni, hogy valójában mit is akarok mondani. Élőben sokszor visszamenőleg gondolom át, hogy nem is azt akartam mondani amit mondtam meg sokszor nem jutnak eszembe dolgok, amik utólag igen.
2015. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan önbizalom teljes hiánya okozza ezt a jelenséget. Hogy mi áll a háttérben? Nos: gyermekkorodban, illetve napjainkban is folyamatosan aláznak a szüleid, fizikailag és verbálisan is, rakás szarként tekintenek rád és hasznavehetetlen pondróként kezelnek. Ezeket én mind-mind átéltem, hidd ell iszonyat. De mára túltettem magam rajta, 40 éves lettem, szarok a szüleimre, elnyomóimra emiatt... Számomra ők egy nagy nullák, gyerekgyalázó szemétláda banda
2015. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van
2015. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!