Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen nehéz élőben és...

Miért ilyen nehéz élőben és az interneten barátokat találni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Miért lenne nehéz?
2015. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Kifejthetnéd, hogy szerinted miért nehéz.
2015. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem nehéz.
2015. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Például azért, mert bármit kérdezel, egyből ellentmondanak neked...
2015. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

"Például azért, mert bármit kérdezel, egyből ellentmondanak neked..."


- Szia, hogy hívnak?

- Nem hívnak hogy! :@

2015. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
egy csomó barátot az interneten ismertem meg, sőt, a szerelmemet is :)
2015. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Interneten való barátkozás ha tényleg jó az a barátság nehéz. Mivel kell egy hasonló gondolkozású ember, vagy egy teljesen ellentétes aki élvezi a társaságod.

Élőben azonban szerintem még nehezebb mivel ott van az, hogy megkell bízz benne.

Amíg egy netes barátnak elmondod a legbelső gondolataid is, tudva, hogy úgysem adja/nem is tudná átadni másnak, max letiltod addig egy élő tönkre is teheti az életed, ha féreg típus.

Amíg egy netes barát nem tud lehúzni, addig egy élő igen. Mármint "jaj segíts már, stb." amikoz meg fordítva kéne akkor szarik a fejedre.


Összességben mindkét oldalnak megvan a pro és kontra, ami a legjobb: Egy netes barátságnak induló kapcsolat, ami átvált élőre! :)

2015. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem már sikerült itt neten találni 1-2 barátot, akikkel néha beszélgetek, szóval nem lehetetlen! ;)
2015. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni, nem kötelező mindenkinek élénk társasági életet élnie, hiába sulykolják h ez a "normális és kötelező" mindenki számára.
2015. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem azért nehéz élőben, mert túl introvertált vagyok. Nehezen kezdeményezek. Túl sokat foglalkozom mások véleményével, rögtön azon gondolkodom, hogy biztos azt gondolja, hogy egy nyomi vagyok. Önbizalmam 0.

Neten picivel könnyebb, de nagyon sokszor azt tapasztalom, hogy rövid idő után 1. leszarnak 2. paraszttá válnak. Le lehet pontozni, de ez van.


Amúgy hasonló érdeklődési körű csoportokat keress fb-on, mit tudom én, magyar kutyabarátok. így már sikerült összejönnöm pár emberrel.

2015. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!