Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki megmagyarázná ezt?

Valaki megmagyarázná ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, aki azon nyavajgott az oldalon, hogy neki nincs barátnője, és nem is állnak vele szóba a lányok komolyabban.

Na most én szóba álltam vele, képcsere is történt. Elmondása szerint tetszem neki, tudja azt is, hogy kölcsönös a szimpátia. Akkor miért nem beszélünk már?

Meg azt írta, hogy fent lesz egy megadott időpontban. Feljöttem az oldalra, és nem volt itt, írtam neki és nem jött válasz. Közben intéztem a teendőimet, így néhány óra eltelt, és még mindig semmi.

Ezt valaki magyarázza már el nekem, hogy mi lehet a bibi, légyszíves.



2016. júl. 9. 22:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
A hármas az tényleg jó!!!!XDXDXd....:D:D:D
2016. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Üres tükör ***** válasza:
52%
Talan irj neki egy utolsot.
2016. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt én így már szégyellném, főleg ha ti is úgy gondoljátok, hogy csak kedvesen akart megszabadulni tőlem.
2016. júl. 9. 23:42
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
A hármas az tényleg jó!!!!XDXDXd....:D:D:D
2016. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jelentem a hármasnak, hogy 26:73-kor nem jelent meg az unikornissal. :( :DDD
2016. júl. 10. 12:16
 16/20 Üres tükör ***** válasza:
100%
De mekkora egy luzer lehet a srac amugy. xd
2016. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki eleve itt picsog attól túl sok lovagias húzásra ne számíts. ;)
2016. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Valahogy már nem csodálom, hogy nincs barátnője.
2016. júl. 10. 20:52
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

én sem értem a viselkedését, de ha már te vagy a normálisabb, akkor egy üzenetet megér, hogy tudasd vele, hogy így már nem lesz ebből semmi.

így legalább az is kiderülhet, hogy azóta tiltották/törölték esetleg. vagy esetleg, hogy valami más történt. sosem lehet tudni.

nekem is volt olyan, hogy valakivel elkezdtem valamit leegyeztetni, aztán eltűnt és hiába próbáltam írni neki, mert a rendszer közölte, hogy már törölték, így nem lehet neki üzenetet küldeni.


azt mondod, hogy egy üzenetet már küldtél neki. egy második még nem megalázkodás, vagy futás a másik után. egy utolsót szerintem még lehet küldeni bármilyen következmény nélkül. többet már nem kell. szerintem még egy esélyt mindenki megérdemel.

2016. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi értelme nincs azért ráakadni valakire, mert ilyesmiért panaszkodik.

Ilyenkor egyáltalán nem biztos, hogy bárki kapcsolatot akarna (függetlenül attól, hogy ezen az oldalon hirdeti, vagy máshol), csak attól van kétségbe esve, hogy "nem kell másoknak", örül az egojának, ha néha akad valaki, aki kifejezi a vonzalmát, de azzal annyi.


Számomra nem ilyen panaszkodással kellene kezdődjön valami, inkább érdeklődő ismerkedéssel.

Aki így panaszkodik, az magára koncentrál, nem az ismerkedésre. Kb. úgy képzeli el a kapcsolatot, hogy odaugrik egy ideális lány, és hopp, lesz egy kapcsolat, elég sekélyes hozzáállás.

Én minden helyzetben örülni tudok annak, ha bárkit megismerhettem, nem csak azért mert rögtön valamit akarnék tőle. Mindenek előtt emberekkel ismerkedem ahelyett, hogy nyávognék a magányomért, és várnám a fehérlovaslovagot.

2016. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!