Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 19 éves lány vagyok, szívesen...

19 éves lány vagyok, szívesen beszélgetnék, barátkoznék velem hasonló korúakkal. Valaki szeretne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában egy kicsit egyedül érzem magam, ezért arra gondoltam, hogy szívesen beszélgetnék, illetve barátkoznék velem hasonló korúakkal. Mi vesztenivaló van? :) Nem és lakhely nem számít, bárki írhat bátran! :)
2016. júl. 11. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
csá hogy vagy?
2016. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok, de nem vagyok benne biztos, hogy szeretném-e ezt.
2016. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a felső korhatár? :D

24 vagyok amúgy, ha van bennünk közös akkor miért ne? :D

2016. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Nekem fontos a lakóhely is, mert ha úgy adódik,akkor inkább személyes barátság legyen, mint netes :)
2016. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Hogy bírod ezt a meleget? Behűtötted már a málnaszörpödet a hűtőben? És jeged van hozzá? :D Egyél rendesen a meleg ellenére Szívem, mert elfogsz a végén, mint a holdvilág. :D
2016. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia en is 19 eves vagyok:) ha gondolod irj privatot.. Mostanaban nagyon sokat vagyok on line szoval lesz kivel beszelgetned:)).
2016. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!