Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik igénytelen háziállat...

Bálint20003 kérdése:

Melyik igénytelen háziállat lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy háziállatot de mivel hosszú időre el szoktunk menni otthonról valami igénytelenebb kéne olyan amelyik legalább 1 hétig bírja 1 etetéssel hetente kelljen takarítani de azért lehessen simogatni. A válaszokat köszönöm :)

2016. jún. 29. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
A kis korrallt ajanlanam, igenytelen, lehet simogatni, takaritani meg 3-4 honaponta boven eleg!
2016. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Így nincs értelme állatot tartani, inkább várd meg, amíg nagyobb leszel, és több időd lesz.


Anno volt hörcsögöm, mellette 1x léptünk le 1 hétre, nem mondom, hogy nem aggódtam, de többet nem csináltam ilyet

2016. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor neked plüssállat kell. Azt viheted magaddal mindenhova. Etetni sem kell. Már vannak robot plüssök is, sétálnak, hangot adnak ki, mozgatják a fülüket... ha csak arra kell, hogy simogatni lehessen, de etetni, gondozni már nem akarjátok, akkor ne tartsatok semmilyen élő állatot.
2016. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 hétig bírja 1 etetéssel és lehessen simogatni - ilyen állat nincsen.
2016. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kecske
2016. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Kedves válaszolók....kicsit most agresszívak vagytok. A kérdező legalább beismeri a helyzetét. Sokan ugyan ilyen körülmények között tartanak macskát és más állatokat, mondván addig majd egerészik....a kérdező legalább nem ilyen felelőtlen. És ki ne szeretne állatot. Neked maximum valamilyen békés hüllő lenne az elfogadható, akinek elég a heti 1x kaja, és ha nem tartasz tőlük. Szőrös, tollas barátainknak sokkal több törődés kell, így amíg nem változik a helyzet, sajnos róluk le kell mondj.
2016. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Porcica?
2016. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os! A hüllőkről sokmindent el lehet mondani csak azt nem,h simogatni kellene őket és igénytelenek,


Kérdező! Esetleg valami olyan állat amit magaddal tudsz vinni?

2016. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Diszno, automata moslek adagoloval :-)
2016. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetben hatalmas önzőség állatot vállani. ha heti 1x mész haza,de elvárod,hogy lehessen simogatni,akkor az az állat mit csinál a maradék 6 napban? várja,hogy foglalkozzanak vele..

hüllőt tudnék ajánlani,azok nagy része elvan heti 1x-i etetéssel. de nem mindegyik. DE őket meg nem lehet /nem szabad simogatni, nem is igénylik.

akit lehet simogatni az általában emlős. de őket meg naponta kell etetni és foglalkozni velük.

szóval max olyan opció van,hogy viszed magaddal az állatot. de ez sem túl jó,a hosszú utakat a legtöbb állat nem szereti.

amíg ilyen utazós életet élsz,szerintem ne legyen állatod.

nekem van több teknősöm ,hörcsögjeim,nyulam,macskák,kutya. és szinte mindegyik igényli a napi törődést.

na jó,talán a teknősök nem. de őket is etetem heti 2-3x. szóval még ő sem férne bele az életviteledbe.

más állat nem nagyon van,aki kibírja heti 1x-i etetéssel.

2016. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!