Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sos! Tönkremegyek miatta...

Sos! Tönkremegyek miatta lelkileg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik haveromról lenne szó. Eléggé irritál a viselkedése és már nagyon nem tudom magam visszatartani, hogy ne mondjam meg neki a magamét.


A helyzet az, hogy elkezdett beszólogatni és lenéz mindent ami velem kapcsolatos. A lényeg hogy mi nem vagyunk túl gazdagok, a haverommal ellentétben, de állítólag ő ugyanúgy barátként tekint rám, mert neki ez nem számít. Ma áthívtam magunkhoz, mivel nemsokára nyelvvizsgázni fogok és neki már megvan, ezért tőle kérek segítséget, mert nem értettem valamit. Amikor bejött a házunkba csak az undort láttam az arcán, meg olyanokat mondott, hogy itt semmihez sem mer hozzányúlni, mert fél, hogy a végén elkap valamit. Nagyon ronda ruháim vannak, néha nem ártana ha lennének újak is, meg olyanok is amiken kevésbé látszanak, hogy agyon van használva. 20 percre rá mondta, hogy ő inkább elmegy, mert nagyon frusztráló, hogy ilyen körülmények között kell lennie. Másnap az egyik barátjának elmesélte, hogy mennyire szánalmas vagyok, most először járt nálunk, de többet biztos nem fog felénk járni, mert nem akar leprás lenni, amikor tőlünk hazament az volt az első dolga, hogy lefürdött meg megmosta a haját, mert érezte, mintha valami pók ráesett volna. Annyira szánalmasnsk találtam, hogy elkezdtem nevetni rajta, ő pedig megütött. Valamint szerinte a kutyám egy utálatos dög, folyton ott volt körülötte, amíg kint voltunk az udvaron, annyira idegesítette, hogy a legszívesebben felrúgta volna.

Megpróbált rábeszélni, hogy próbáljam a cigit, de nem akartam, ki akart próbáltatni velem egy piát, de nem akartam. Erre fogta magát és leöntött vele.

Sőt azt is kijelentette, hogy legközelebb olyannal szóba sem áll, mint én, mert a magamfajták olyan putriban élnek, mint amilyenben ő járt nálunk.


Nagyon rosszul esik ez az egész..nagyon megvisel lelkileg, amiket mond.


17/f


2016. júl. 18. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Kis köcsög au a gyerek, jól meg kéne verni.
2016. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*az
2016. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia...Hát én már most felháborodtam, h ezt elolvastam..Szerintem menny oda hozzá, és úgy szépen higgadtan szólj be neki valamit, amire nem tud mit mondani, és menj el...Ez nagyon bántó tud lenni.. Azért írom ezt, mert én egyébként alapjába véve nemszeretek másokkal vesekedni, de AMIt ő csinált az már felháborító... Én amúgy tejjel öntöttem volna le, mert azt nehéz kimosni, és bbüdös lesz egy ideig, és akkor lehetne utánna neki mondani, h na ki a büdös??

Nagyob felháborító ahogyan ő viselkedik...

Én szerencsére nem ismerek iylen embereket...

Ne foglalkozz vele ha mégegyszer megüt, akkor pedig ne üsd vissza, mert ilyenkor az iylen gazdakpi..ák mindent elfognak követni h bosszút álhassanak...

inkább gántsold ki, de ne verekedj vele, csak úgy szépen higgadtan mond el neki h menjen a jó büdös szamócásba, és nézze meg h ott vagy-e XD

2016. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért, de a klaviatúrám már eléggé régi...
2016. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megverni kéne,hanem egyszerűen levegőnek nézni őt. Az ilyen nem haver...én a helyedben szóba sem állnék vele, inkább elkerülném!
2016. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt sem érdemli meg hogy felhúzd magad...nagyképű pöts.
2016. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hű, hallod, én nyomban a saját házamban vertem volna le a köcs ögöt. Te miért hagyod? Miért hagyod, hogy így szemétkedjen veled? Még ki is beszél, ez nem haver, ez ellenség öcsém. Nem érdekel ha lepontoznak, de én úgy vágtam volna szájba az első csúnya megjegyzésénél, hogy többé soha nem szólna hozzám.

Hagyd őt a pic sába örökre..

2016. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bezártam volna a pincébe egy órácskára és szóltam volna a pók haverjaimnak, hogy szerenádozzanak neki! Lehet, hogy betettem volna még egy vödör vizet, hogy abból igyon, ha esetleg szomjas lenne. Tudd meg hol lakik, vegyél 20 deka párizsit, tedd ki egy hétre a napra, hogy biztosan megromoljon és dobd be a fószernak az ablakon. Ha pedig megütött jelentsd fel a rendőrségen, írj nekik e-mailt, írd bele a hapek nevét és a lakcímét! Menni fog neki az idézés... Ezt akár én is megígérhetem... Én volt, hogy mustáros-ketchupos-margarinos kenyeret ettem hetekig, mert még párizsira sem volt pénzem...
2016. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de egy ilyen beképzelt köcsög miatt ne legyél lelkibeteg. Könnyen néz le másokat, akik nála szegényebbek, az ilyen emberek nem dolgoztak meg a pénzért, alájuk tettek mindent és a világ urainak érzik magukat. Ha nem te, akkor majd más jól pofán fogja verni a hülyegyereket. Az ilyet még havernak se nevezném, emberi hulladék, 1 hétig hajléktalanszállón kéne laknia, hogy megtanulja a leckét.
2016. júl. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez a fiú elkényeztetett, és nem tudja mi az a barátság, sőt szerintem ő felszínes kapcsoaltokkal van körülvéve, továbbá az anyagiak dominálnak, az érzelmek nem.

Érhtető, hogy megbántva érzed magad, hiszen megalázott, megbántott, kibeszélt és elhagyott. Úgy gondolom nincs értelme beszélned vele, mivel úgy látszik nem vagy fontos neki, ha az lennél nem bántott volna meg, nem nézett volna le.

Rossz hatással van rád, hiszen egézségtelen dolgokra akart rávenni, miközben ő panaszkodik hogy a ti házatokban elkap valamit, ő szép lassan, a sok luxus mellett saját életét rombolja, és az ő általa fogyasztott cigik és italok meg szép lassan tönkreteszik, míg te neked semmi bajod nem lesz attól az állítólagos lakhelytől.

Úgy gondolom tovább kell lépned rajta, mivel nem érdemli meg a barátságodat.

Ha semmiképp nem akarod veszni hagyni, akkor beszéld meg vele, de ne lepődj meg, ha nem sikerül.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!