Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Finnországból utazna hozzánk...

Finnországból utazna hozzánk először Magyarországra a barátnőm közvetlen járattal, de a nizzai terrortámadás óta megijedt és fél az egész utazástól és a szülei is féltik. Hogyan tudnám megnyugtatni, hogy itt kevés az esély ilyenekre? 28/N

Figyelt kérdés
utazás, finnország, terrortámadás, repülés

2016. júl. 20. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából sehogy, max közlöd vele, hogy soha nem volt.
2016. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki ennyire retteg az akkor az utcára se lépjen ki mert elüti egy autó. Ha ő nem jön, menj te hozzá.
2016. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ő is 28 éves, akkor kétlem, hogy a szülei beleszólnak bármibe is. Finnországban a legtöbb gyerek 20 éves korában már elköltözik és saját életet él, még akkor is ha ugyanabban a városban tanul. Ilyen korban már a szülők nem szólnak bele a gyerek életébe.

Szóval ez csak vagy kifogás amiért nem akar utazni vagy nagyon nagyon nincs tisztában a dolgokkal. Főleg, hogy rengeteg finn utazik (főleg most a Forma-1 idején) Magyarországra.

2016. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ha ő is 28 éves, akkor kétlem, hogy a szülei beleszólnak bármibe is. Finnországban a legtöbb gyerek 20 éves korában már elköltözik és saját életet él, még akkor is ha ugyanabban a városban tanul. Ilyen korban már a szülők nem szólnak bele a gyerek életébe.

Szóval ez csak vagy kifogás amiért nem akar utazni vagy nagyon nagyon nincs tisztában a dolgokkal. Főleg, hogy rengeteg finn utazik (főleg most a Forma-1 idején) Magyarországra.


Ő fiatalabb tőlem, 21 éves és egyetemista, de már valóban elköltözött otthonról. Augusztus első hetében jön, már megvette a repjegyet, és nagyon készült jönni, nem hiszem, hogy vissza fogja mondani az utat, csak beparázott a hétvégi támadás miatt és megemlítette nekem. Erre én mondtam, hogy miért kéne aggódni, ha még át sem kell szállnia, csak felül a repülőre és leszáll nálunk. Azt is többször mondtam neki, hogy itt nem uralkodnak olyan állapotok, mint a franciáknál meg a németeknél, nem futkosnak arab terroristák minden sarkon. Ettől többet már én sem tudok mondani neki. :)

2016. júl. 20. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ismerősöm aki lemondta az utat, mert beparázott. Ilyenkor sok mindent nem tudsz csinálni. Én viszont továbbra is úgy gondolom, hogy ez csak egy kifogás, aki tényleg szeretne utazni az ilyen miatt nem hiszem, hogy lemondaná, főleg, hogy komoly pénzt is veszít. Más lenne ha Nizzába vagy Törökországba nem merne utazni. Gondok bárhol lehetnek, de ilyen szempontból végül is Helsinki belvárosában is lelőhetik.
2016. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodjon meg a reptérre nem tud bemenni kamion
2016. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!