Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom szakított a...

Az egyik barátom szakított a barátnőjével, eléggé le van törve, hogyan tudhatnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor szép és nemes gesztus, hogy segíteni szeretnéd! Nem túl gyakori manapság az ilyen, hisz a társadalom azt sulykolja ,hogy egy férfinak nem lehetnek érzelmei...

Én nem voltam még szerelmes, így nem tudok választ adni ,de ezt el akartam mondani, bocs.

2016. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BotondH válasza:
Beszélgess vele menjetek el vhova találj ki vmit nem hiszem el hogy nincs ötleted.
2016. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld új élményekhez segíteni, rángasd ki otthonról, és menjetek el olyan kellemes helyekre, ahol még nem járt, nézzetek mg olyan filmet, amit még nem látott, vidd el olyan lányok közé, akikkel még nem találkozott. Hátha van valami ismerős, akinek van tippje a konkrét célpontokra.
2016. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele sörözöni. Jót tesz ilyenkor, hogy addig sem ezen kattog otthon ülve.
2016. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!