Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy lett baratom...

Miert van az hogy lett baratom es a baratnoim mar annyira nem torodnek velem?

Figyelt kérdés
3-an voltunk nagyon joba es mikor joba lettunk mind a 3an szinglik voltunk.Aztan egy parhonapja van baratom(az elso,L/17) es azt veszem eszre h mar nem hivnak magukkal meg hazudnak h nem egyutt vannak pedig de.Es en nem vagyok sokat a baratommal direkt probalok minel tobbet talalkozni veluk de azt veszem eszre h ez oket nem erdekli.Ez miert van?
2016. júl. 22. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis hiszti vagy fèltèkenysègi roham szagot szimatolok :D
2016. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem konkrétan megszakadt a barátságom a 2 legjobb barátnőmmel miután lett barátom... Igaz, hogy nem tudtam ugyanannyi időt tölteni velük mint máskor de próbáltam! Ők mégis kibeszéltek a hátam mögött, majd olyan dolgokat vágtak az arcomba, amiket nem is képzeltem volna... Most már rájöttem, hogy valószínűleg féltékenyek voltak és nem is bánom már! Majd lesznek sokkal jobb barátaim :) Beszéld meg velük szerintem a dolgot és ha továbbra is így viselkednek, hanyagold őket.
2016. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!