Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
20 évesen alig vannak barátaim. Nagyon nehéz normális embereket találni, akiknek vannak céljaik és nem csak a bulizás, pasizás/csajozás érdeklik őket. Mindig is próbáltam normális emberekkel beszélgetni és szórakozni. Én lennék túl zárkózott? Mások is vannak így ezzel?
2016. júl. 23. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy. Kevés manapság a rendes ember, aki intellektuális is.

Lány/fiú vagy? Egyetemre jársz?

2016. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azoktól zárod csak el magad akiket úgy gondolsz hogy nem a te szinted. Ez nem zárkózottság. Egyébként én általában próbálom mindenféle embertípussal megtalálni a közös hangot, de ez sokszor fárasztó és kell hozzá egy beállítottság. Az meg hogy azok felé vonzódsz akiknek vannak céljaik az azt jelenti hogy vonzanak az ambiciózus emberek, akik egyébként majdnem minden embert vonzanak,mégha titokban is szóval ez sem gond. Az meg hogy 20 évesen alig vannak barátaid, az se probléma, nem kell sok barát de az a kevés legyen igazi. :)
2016. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
IGAZ:a mi társadalmunkban nehéz jó barátokat találni és mégnehezebb ha zárkozott befeleforduló ember vagy.Én is ezzel a problémával küzdöttem de most már kezdek egyenesbe jönni.Ezzel kapcsolatban ajánlanám Michael Fletcher:Hogyan épjts sikeres emberi kapcsolatokat címü könyvét.Ebben a könyvben megemlit 7 alapelvet amik segitségével szerezhetsz barátokat.
2016. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!