Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom penzzeli a volt...

A baratnom penzzeli a volt parjat, normalis dolog ez?

Figyelt kérdés

7 evig voltak egyutt majd a ferfi megcsalta es ezert kulon mentek.

Baratnomnek jol meno valallkozasa van es a volt parja a kapcsolatuk alatt nem dolgozott a parom tartotta el. Ket diplomat es 2 nyelvbol vizsgazott le a pasi mig egyutt voltak.

Mar lassan egy eve hogy szakitottak, mi nyar elejen jottunk ossze.

Pakolaszott es lattam egy bankszamlakivonatott amin szerepelt hogy utalt a pasinak 160ezer ft ot. Rakerdezztem miert es azt mondta mindig utalt a szamlajara penzt mert az o cegehez van bejelentve a mai napig es mig nem talal rendes munkat addig tamogatni fogja anyagilag (csak addig mig ez az o (baratnom) eleteben kulonosebb terhet nem jelent.)

Nem beszelnek egymassal es a pasi megcsalta. Nekem ez nem tettszik.


2014. szept. 19. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem tetszik.
2014. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Addig úgysem fog az a semmirekellő munkát keresni, míg pénzt kap a csajtól... Minek mozdulna ki a kényelmi zónából, ha nincs rákényszerítve?
2014. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát egy jó szívű nő. Ritka fajta. :) Ha olyan jól keres, hogy ebből nem származik hátrányotok, ne foglalkozz vele. Mert nem hiszem, hogy le tudnád beszélni erről vagy ha igen, abból csak veszekedés lenne.
2014. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csaj eltartotta a palit. A pali félrekefélt. A csaj most jófejségből utal az exének 160 kilót havonta. Közben ti együtt vagytok.

Hát, izéé... gyanús, rendkívül gyanús!

2014. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jószívű akkor lenne, ha nem azzal segítené, hogy pénzeli a semmiért, hanem rákényszerítené, hogy álljon már a saját lábára... így inkább a csaj naiv (és/vagy még mindig szereti valahol), a srác meg kihasználja... azzal a 160-nal nem segíti, hanem csak rontja a helyzetet...
2014. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az ő dolguk. Én ugyanúgy segítem az exem, de ettől függetlenül lehet más párkapcsolatom (van is).


Pláne írod, hogy addig támogatja, amíg a barátnődnek nem jelent terhet. Vagy te szeretnéd kapni a pénzt inkább?

2014. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En dolgozok es bar nem keresek havi160 ezret , en meghovom vacsorazni vagy valami aprosaggal meglepe
2014. szept. 19. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

1: milyen férfibüszkeség az, hogy valaki hagyja magát éveken át eltartatni (gondolom nem 1-2 hónapnyi utalásról van szó)

2: tényleg nem fog munkát keresni addig, amíg a semmiért ilyen jó pénzt kap

3: ha valaki az én pénzemből él és még van pofája megcsalni is, hát én nem csak a beszélgetést de a pénzforrást is elzártam volta


Tehát ez így ebben a formában nagyon gyanús, szerintem. Elvégre elvileg már semmi közük egymáshoz. Akkor a srácnak mi köze a csaj pénzéhez? Fel kell mondani azt a kamu szerződést és felisút-leisút. Ha az én párom csinálná ezt az utalgatást, és is közölném, hogy vagy abbahagyja az utalgatást, vagy viszlát. Mert nagyon megalázva érezném magamat.

2014. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!