Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ragaszkodok ennyire?

Miert ragaszkodok ennyire?

Figyelt kérdés
15 éves lany vagyok.Van/volt egy(regen meg legjobb)baratnom.Mar szuletesunk ota ismerjuk egymast,ram egy hetre szuletett.14 evig szomszedok voltunk,egy ovodaba,egy altalanos iskolaba/osztalyba jartunk vegig.Most is egy gimnaziumba megyunk csak mas osztalyba.A helyzet,hogy megromlott a kapcsolatunk mar regebben.En mindig rajongtam erte,o volt nekem a minden.Vele nottem fel,soha massal nem tudtam ugy elbeszelgetni ,mint vele.De mikor felsosok lettunk folyamatosan kibeszelt a hatam mogott,persze mast is.Hazudott rolam a tanarnak,masoknak is.Sokat sirtam miatta.Mindig kicseszett velem.Persze en buta mindig bekesseget kotottem vele,remenykedve,hogy tobb ilyen nem lesz.Nem igy lett.Aztan egy masik lany lett a kegjobb baratnoje,en nem voltam jo.De nem ertem en mindig ott voltam mellette,de mindig eldobott.8.osztalyban mar elegge eltavolodtunk,de ha beszeltunk is jol elvoltunk.Ev vege ota nem beszeltunk.Most azonban rajottem,hogy nagyon hianyzik es nem szeretnem elvesziteni.Egyszeruen nincs mas,akivel ugy ellennek,mint vele.Szerintetek mit csinaljak?Nagyon hulye vagyok ,hogy nem akarom elengedni ezt a "baratsagot"?

2016. júl. 23. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy fáj, ilyen hosszú idejű barátságot nem lehet csak úgy, olyan könnyedén kidobni az ablakon. De muszáj megtörténnie. Mert így mi értelme? Ő kibeszél, kihasznál, hülyeségeket terjeszt rólad, azaz már nem is tekint barátnak, ő jól érzi magát az új barátnőjével és te végig e miatt szomorkodsz?

Ajánlom, hogy próbáld magad és érzéseidet is rávenni arra, hogy felejtsd el. Gondolom nehéz elengedni, de a javadra szolgálna, ha túl tudnál lépni rajta. Találhatsz más, rendes, normális barátokat, az élet nem áll le egy személynél, egy barátnál..

2016. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem, én tudom, mit érzel. Ugyanezt átéltem egy-két évvel ezelőtt. A legjobb barátnőm másokkal kezdett el barátkozni, nagyon eltávolodtunk és nem is beszéltünk. Én is próbáltam túllépni rajta, hisz ő döntött így, ha nem vagyok elég jó neki, akkor bekaphatja. Na, igen. De csak próbáltam. Mert mindig is nagyon hiányzott, hisz ő volt az egyetlen barátom, csak vele jöttem ki jól, és utána egyedül maradtam. Végül a történet vége az lett, hogy elköltöztek, és máig nem hallottam róla. De nem is ez a lényeg. Hanem hogy utána új iskolát kerestem, mert nélküle elviselhetetlenek voltak a mindennapjaim abban az iskolában. És bevált, mert találtam új legjobb barátot, sőt, még jobbat is nála. A lényeg, hogy ne keseredj el. Mert biztos, hogy találsz új barátokat vagy barátot a gimiben, ahová mész, és a régit el is fogod felejteni. Mert hogyha ilyeneket csinált, akkor ő nem méltó hozzád.
2016. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!