Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van lelkitársa? Fiú...

Kinek van lelkitársa? Fiú vagy lány? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:54
 1/2 Mcgalagony17 ***** válasza:
Nekem a fiú-, és lánybarátaim közt is van ilyenből néhány. De fiúból valamivel több. Szerintem ez egy erősebb kötelék, mint a "szimpla" barátság: úgy érzed, mintha már előző életedben ismerted volna a másikat, és annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy befejezitek egymás mondatait. Ebben kicsit hasonlít a szerelemre, csak nincs annyi kockázata :))
2016. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Omm. Amire az elozo valaszolo gondol az a rokon lelek. Lelkitars egy van. :D en lany vagyok es a lelkitarsam fiu. Nem vagyunk szerelmesek, de vannak olyan lelkitarsak, akik szerelmesek lesznek. Amikor megismered, akkor elore erzed mit fog valaszolni. A vilagrol, az elet kerdeseirol valo gondolkodasotok megegyezik. Azonnal ugy erzed, hogy megbizhatsz benne. :) Erezned kell, hogy o a lelkitarsad, ha pedig nem erzed, akkor valoszinuleg nem o az.
2016. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!